HotZlot 2015 - wątek ogólny

Może wprowadzimy nowy zapis do regulaminu, zmiana avka na tych samych zasadach co nicka ? :slight_smile:

Wybieram się Neobusem. A jeżeli znajdę ciemnoniebieskie 528i z beżowymi skórami za <15k, to wybieram się samochodem :)

Hm… zastanawiam się czy tylko ja nie zauważyłem w tym roku info o zlocie?

Jakbyś nie zauważył, z roku na rok informacje te są podawane coraz później. W tym roku będzie: Już za tydzień kolejny HotZlot. Spiesz się z rejestracją…

Spodziewaj się raczej : Tydzień temu był HotZlot. Nie spieszyłeś się z rejestracją :slight_smile:

Don’t panic…don’t stres…po “Dniu Dziecka”…  p015.gif

Jestem tu codziennie (he, he chwalipięta), więc nie sposób by było przeoczyć, Areh też może mieć rację, ale może też być tak, że Zlot po prostu będzie później.

W tym roku HotZlot w październiku :slight_smile:

10 zlot w 10 miesiącu - no to ma sens… :smiley:

I nie będzie już tak “hot”! :) 

Nie doceniasz nas :slight_smile:

Nie o klimat chodzi, ale o pogodę… :wink: Jazda przez całą Polskę w 40 stopniowym upale potrafi nieźle “dopiec” ;) 

Jak przypomnę sobie Zlot w zamku Kliczków (lipiec 2013), gdzie temperatura w cieniu osiągała 42° – 43°C, a w słońcu to nawet nie wiem, bo mi się białko w oczach ścinało (a donoszono mi, że było to ponad 50°), to w ciemno biorę nawet grudzień. :wink:

W apartamencie prezydenckim był cały  czas przyjemny chłodek i inne atrakcje :slight_smile:

Dokładnie, tak było :slight_smile:

podobno w te wakacje, ma być podobna temperatura :) 

 

witajcie,

co to dokładnie jest ten hotzlot? spotkanie czy jak? na czym to polega?i czym się to różni od coldzlot’u?

http://www.hotzlot.pl/OZlocie.aspx

Po pierwsze jeden jest organizowany w lecie, a drugi w zimie.

Po drugie  ColdZlot jest zamkniętym spotkaniem najaktywniejszych blogerów, moderatorów i redakcji,  jest o wiele bardziej kameralny, nie ma sesji technicznych, spotkań ze sponsorami  itp. na którym są omawiane przede wszystkim sprawy związane z portalem.

Po trzecie w HotZolcie teoretycznie ma szansę wziąć udział każdy zarejestrowany pełnoletni użytkownik, bo prócz osób zaproszonych oficjalnie przez redakcję odbywa się losowanie wśród wszystkich którzy zgłosili chęć udziału i spełniają postawione przez redakcję warunki. HotZlot jest imprezą o wiele większą (z reguły na ponad 100 a czasem i nawet  do 200 osób w zależności od ilości miejsc noclegowych w lokalizacji zlotu). Na spotkaniu odbywają się liczne sesje techniczne, spotkania ze sponsorami, przedstawicielami producentów sprzętu i oprogramowania. Imprezę zawsze obsługują przemiłe hostessy. Prócz części oficjalnej znaczna część  czasu przeznaczona jest  na integrację, jest spotkanie przy grillu i złocistym. Zawsze towarzyszy mu występ kapeli rockowej.

Atrakcji jest co niemiara, nie sposób  ich wymienić w tak krótkim poście.

Chcący otrzymać zaproszenie trzeba być aktywnym użytkownikiem portalu bądź forum i zostać dostrzeżonym przez redakcję, bądź liczyć na szczęście  w losowaniu :slight_smile:

dzięki za oświecenie :slight_smile: