HotZlot 2016 - wątek ogólny

Hej,

 

To normalne - tych najbardziej oczywistych rzeczy nie sprawdza się dokładnie. W jednym miejscu był sierpień, w reszcie też, więc jest OK. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dziękuję.

Jest :smiley:

Hej,

 

@Krogulec, jest jeszcze jeden mały bobol w regulaminie. Punkt 10.

 

No i rejestracja zrobiona. Dziękuję za zaproszenie!

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

 

Już poprawiamy

 

Zarejestrowany, dziękuję :slight_smile:

@rgabrysiak Ty nie dziękuj tylko się wreszcie pojaw :slight_smile:

Hej,

 

Już chciałem napisać, że świetny pomysł z tym PayU, ale po wykonaniu przelewu wywaliło błąd, że status operacji nieznany…

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

Widzisz, nie chwal dnia przed zachodem słońca a PayU przed zakończeniem przelewu:)

SP czyli powrót do korzeni :smiley:

@fiesta może :wink: Muszę zaczekać do poniedziałku wtedy wszystko się wyjaśni.

Hej,

 

Coś musiało się chyba po stronie banku wywalić, bo nie ma tego ani w blokadach, ani w obciążeniach. Więc spróbuję wykonać jeszcze raz. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Może poczekaj na razie, Lisek to sprawdza.

Mi poszło bez problemów z Pekao SA

Hej,

 

@KrogulecWiesz co - nie ma jej w historii, nie ma w blokadach, a klikając jeszcze raz na link PayU pokazuje się informacja: “Płatność została anulowana” To raczej wszystko tłumaczy. Zrobię normalny w życiu przelew i będzie git.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dimatheus czas zmienić bank :stuck_out_tongue: Gdzie Ty masz konto? :stuck_out_tongue:

Z Zachodniego poszło bez problemów.

Hej,

 

Może jest w tym coś prawdy. Robiłem przelew z PKO BP SA. Teraz spróbowałem przez inną przeglądarkę i ten sam problem. Status operacji nie jest znany… Wyczyszczę ciacha i spróbuję jeszcze raz. Jak to nic nie da, robię tradycyjny przelew z konta. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak na razie odnotowaliśmy 4 wpłaty przez PayU i poszły bez problemów.