HotZlot 2016 - wątek ogólny

Tylko Dimatheusa właśnie z PKO nie przeszły.

Ja tez mam pko bp sa i mnie odrzuciło :stuck_out_tongue: Ale tradycyjny przelew poszedł :wink:

Właśnie widzę, że Cyryllo też próbował z PKO BP SA i taki sam status “brak autoryzacji transakcji” :frowning:

obstawiam problem w naszym banku pewnie jakieś prace.

Hej,

 

Czyli jednak problem po stronie naszego banku. Na mail’a dostałem potwierdzenie jednej z transakcji PayU, że została anulowana. Z drugą pewnie będzie to samo. No nic, będzie klasyczny przelew - wstydu chyba nie będzie…

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zarejestrowany, przelew przez PayU poszedł - elegancja francja, jeszcze tylko urlop trzeba przestawić bo niepotrzebnie wziąłem 12 sierpnia zamiast 17 sierpnia :stuck_out_tongue: (tak, jeden dzień na odpoczynek trzeba jednak wziąć :D)

Było rebus rozwiązywać :stuck_out_tongue:

 

Rutynowo założyłem piątek-poniedziałek, a nie sobota-wtorek, nie patrząc w kalendarz. Mój błąd :stuck_out_tongue:

No rebus był dość oczywisty, urlop jest, jeszcze tylko muszę sprawdzić, czy u mnie, zamiast problemów z bankiem, nie występują przypadkiem jakieś z mailem. :wink:

 

A co ja mam powiedzieć? :wink:

Długi urlop musiałem zaplanować początkiem roku - wybrałem sierpień bo to termin od zawsze niehotzlotowonośny.

Wyjdzie z tego pobyt nad morzem z HotZlotem w górach po środku. Wg Google Maps zrobię w ten sposób jakieś 2700 km. W dwa tygodnie :slight_smile:

 

 

I dobrze wybrałeś bo tegoroczny HotZlot miał być pierwotnie w lipcu, ale nie udało się wygospodarować terminu ze względu na rezerwacje…

Hej,

 

Do trzech razy sztuka - za trzecim razem przeszło bez problemów. Za drugą próbę przyszło potwierdzenie z informacją o statusie anulowano. Brak tylko statusu pierwszej… Faktycznie coś w banku dziać się musiało.

 

PS. @KrogulecW mail’u potwierdzającym wpłatę - i jednocześnie rejestrację - jest informacja o możliwości zmiany zgłoszenia w zakresie autokaru, choć w tym roku chyba się go nie przewiduje. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

A tam był gdzieś pokal ?? :wink:

 

Dziękuję za zaproszenie, oczywiście będę :smiley:

ale to tylko może Monczkin  :)

Niby był, ale jakoby już go nie było :lol:

Dziękuję…formalności dopełnione…lekko, łatwo i przyjemnie… r010.gif

 

To podejdź w tym roku i pogadaj coś, a nie jak rok temu :stuck_out_tongue:

 

No wybacz… k045.gif  k045.gif

… chcesz powiedzieć bezpieczniejsza metoda ;)

 

Edit: Przelew to przelew :slight_smile:

 

Dyplomu nie zapomnij zabrać. Żeby potem nie było jak w Rynie.