HotZlot 2016 - wątek ogólny

Supcio materiał, chyba najlepszy z dotychczasowych :slight_smile:

A Krzysiek jest po prostu the beściak :):):):slight_smile:

 

Bardzo fajny materiał ze świetnymi wstawkami :slight_smile: Bardzo miło znów powspominać z takimi widokami w tle :slight_smile:

 

Hej,

 

Filmik naprawdę świetny. Montaż i wstawki - normalnie bomba. I doskonale oddaje to, co działo się na tym jubileuszowym zlocie. A było po prostu fantastycznie. Bardzo dobrze było tam być!

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Relacja bomba!

Śnieg za oknem, mrozik działa… miło powspominać pewien gorący weekend :D 

Relacja jest mega :smiley: Mnie rozwalił pomysł z materiałami operacyjnymi policji :wink:

 

Pozdrowienia zlotowicze!

Hej,

 

Oj, zgadzam się zdecydowanie. :slight_smile: Choć w takie zimowe dni myślę też o tym, że być może niedługo pojawi się możliwość kolejnego gorącego spotkania, w ramach Cold Zlotu. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ja nie wiem, gdzie Ty tam śnieg masz, u mnie 12 stopni xD

Hej,

 

U mnie w sumie też - pogoda okazała się łaskawa, więc nadal moto w ruchu. :slight_smile: A dzięki temu do pracy jadę pół godziny, a nie minimum 50 - 60 minut. :slight_smile: Więc jak dla mnie na Śląsku śniegu i zimy w ogole mogłoby nie być. :stuck_out_tongue:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Wiem że stary temat ale zobaczcie co dziś znalazłem :wink: Wspomnienia z poprzedniego roku :wink:

 

https://www.dropbox.com/s/k0fyynlobbxbjib/IMG_20161122_162443.jpg?dl=0

Drogo dosyć, w tej cenie można dostać znacznie lepszą blondynę :wink:

Zima się spłoszyła :smiley: Co mnie cieszy niezmiernie, bo ja ciepłolubna jestem :smiley:

Choćby to eliminuje owy ośrodek:

Posiadamy salę szkoleniową na 80 miejsc, wyposażoną w sprzęt audiowizualny.

Gdyby ktoś chciał się napić HotZlotowego piwa to od kilku tygodni Grimbergen jest dostępne na każdej stacji BP

1 polubienie

Widać ceną chcą wejść na ten rynek, bo jest całkiem zacna.

No i namówiliście.

Blondi? Za cienkie. Poczekam na bursztynowe :wink:

a gdzie pisze na piwie HZ

Trzeba było być na zlocie na którym sowa lała do kufla :wink:

i ■■■… ziała ogniem :stuck_out_tongue: