HotZlot 2016 - wątek ogólny

+1

Hej,

 

Ja też jestem jak najbardziej za.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Tylko czy takie tematy nie powinny być 18+?

Też mnie to zastanawia, będę musiał to skonsultować z “Górą”.

Ja bym sobie taki oficjalny temat alkoholowy zdecydowanie darował…jakoś “ni w pięć, ni w dziesięć”  w takim miejscu…

Jak Ciebie znamy to darowałbyś sobie wiele rzeczy :wink: Wyluzuj, jak przejdzie akceptację na “górze” to nic nie stoi na przeszkodzie aby taki wątek istniał na forum, pewnie i tak będzie w nim aktywnych  5 userów, ale zawsze to coś, gdzie można pogadać o czymś innym niż technologia.

Na główną portalu przechodzą wpisy blogowe o tematyce motoryzacyjnej, to dlaczego takie coś na forum, w dziale na luzie ma nie przejść?

Ta rozmowa równie dobrze mogłaby się toczyć w osobnym temacie, skoro nikomu to co napisaliście dotychczas nie przeszkadzało to dlaczego ma przeszkadzać osobny wątek ?

W dużym skrócie, na zasadzie analogii…każdy miłośnik innych zagadnień niż nowe technologie będzie mógł mieć swój temat ??

Jestem pasjonatem pięknych kobiet, też niby płaszczyzna tylko dla dorosłych, więc taki wątek będę mógł rozpocząć ??

Ile takich tematów “hobbystycznych” zostało już bez pardonu  wywalonych…

Dlaczego kilka osób “piwoszy” ma być uprzywilejowanych ??

 

Nie żebym się czepiał…tak jakoś te “wątpliwości” same się nasunęły…  k045.gif

 

Twój wątek filmowy też jest, dosyć, uprzywilejowany… Nie zaczynajmy się przerzucać takimi argumentami bo żadna strona nie wygra.

Filmy a swoista “promocja” klimatów piwnych…no wybacz., nawet nie ma co “porównywać”…

 

Ale okay, “róbta co chceta”…pomijając inne aspekty, tematem piwnym dacie zielone światło dla np. pszczelarzy, malarzy, szachistów ,pokerzystów itd…nie mając w zapasie już żadnego argumentu sprzeciwu…

 

Aaaaa byłbym zapomniał o pięknych kobietach… k045.gif

 

 

A czym niby się różni temat “Jakie filmy polecacie / nie polecacie ??” od “Jakie piwa polecacie / nie polecacie ??” - hmm? No właśnie. Zawsze się znajdzie jakiś maruder, wszystkim nie dogodzisz.

 

@Semtex chyba nie powinno być problemu, to nie jest jako tako promowanie alkoholu, poza tym to nawet jest zgodne z ustawą o wychowaniu w trzeźwości - promując piwa kraftowe/regionalne, które kosztują np. 8zł / 0,5L, zwiększamy szansę, że taki Janusz kupi jedno 0,5L niż 4 o tej samej pojemności w Biedrze :stuck_out_tongue:

Pax, ogadam sprawę po weekendzie i się zobaczy. :slight_smile:

 

A Janusz napisze że kupi lepsze przez was polecone bo fajne smaki opisujecie :wink:

 

Źle zinterpretowałeś…przeczytaj jeszcze raz moje wpisy…nie rozpatrujemy tego na płaszczyźnie “przeszkadzania / dogadzania” itp…chodzi o zasady…ni z tego ni owego alkoholem otwieramy bez żadnych ograniczeń hobbystyczną “puszkę pandory” w dziale “Na luzie”…:slight_smile:

 

 

Masz rację…sam jestem ciekaw reakcji…wydaje się, iż nie będzie zgody…nikt chyba na “górze” nie jest na tyle nierozsądny aby takim precedensem strzelić sobie w kolano…zwłaszcza TEMATEM ALKOHOLOWYM, który zupełnie ma się nijak i nie przystaje do tego miejsca…

 

Chyba że zostanie utworzony odrębny dział “HOBBY”…a wtedy hulaj dusza…na czele z pięknymi kobietami… k045.gif

 

 

 

…i wszyscy chwycą się za ręce, a na świecie zapanuje pokój ;D

Wideorelacja: http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot-2016-jubileuszowy-zlot-czytelnikow-w-obiektywie,Wideo,76405.html :)

Wideorelacja: http://www.dobreprogramy.pl/HotZlot-2016-jubileuszowy-zlot-czytelnikow-w-obiektywie,Wideo,76405.html :)

Wideo zmontowane bardzo profesjonalnie, trzymające w napięciu aż do samiutkiego końca. Mało materiałów wideo rekompensowała duża ilość świetnych ujęć … no i @Kristov :slight_smile:

Tak…bardzo fajnie się ogląda… :slight_smile:

Montażysta spisał się na szóstkę z plusem i fajnie powspominać spędzony czas z Wami jeszcze raz.