HotZlot 2018 - wątek nieoficjalny

No to chyba czas najwyższy, żeby ktoś się odważył i rozpoczął wątek o HotZlocie 2018 :wink:

1 polubienie

A jakiekolwiek informacje, poza tym, co napisał @tomekb, zostały gdzieś podane?

A co napisał tomekb?

Dlaczego “czas najwyższy”?

1 polubienie

Hej,

Już ktoś się odważył. :slight_smile: Pytałem o to, ale w dziale, który jest dostępny dla trochę bardziej aktywnych użytkowników forum. Generalnie na razie jedna wielka niewiadoma - trwają rozmowy z partnerami i gdy będzie coś wiadomo, @tomekb da znać.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Ja bym się jeszcze wstrzymał - w zeszłym roku też była niespodzianka.

5 polubień

Źle zacytowałeś, to kultowe zdanie, nie jestem jego autorem, a taki może być odbiór…

Osobiście, jestem mega wstrzymamy, ale “napalonych” zapewne nie brakuje…

W zeszłym roku nie było, a teraz ma być? Jak zobaczę oficjalną notkę redakcji to dopiero wystawiam plecak z szafy.

Nawet jak się odbędzie to nie wiadomo czy plecak będzie potrzebny :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Szybciej się spodziewam tego, że nie wyciągnę plecaka niż tego, że wystarczy mi woreczek z Biedronki :joy:

Pożywiom, uwidim. Jedno i drugie prawdopodobne. :wink:

Do wygrania będą PC i laptopy z x-kom więc torby się przydadzą :wink:

A mnie krytykują że z dobrej woli zacząłem recenzować plecaki … ale dość! Jeszcze 1 wpis i przerzucam się na portfele.

1 polubienie

Obstawiał bym raczej na długopisy :stuck_out_tongue:

Ale nie o to mi wcale chodziło bo wychodzi na to że na HZ się jedzie dla gadżetów. Myślałem o tym że na jedną noc plecak nie będzie potrzebny :slight_smile:

2 polubienia

#krótkopisy lepsze

Tradycja. Gęsie pióro i własna krew :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pierwsze nieoficjalne jeszcze informacje wskazują na okolice 24-27 sierpnia w rejonie Lublina :slight_smile:

4 polubienia

Ooooo na “dalekim wschodzie”…tego jeszcze nie “grali”…

Dziwne. Głosu jeszcze nie zabrał @Leszek2204. Dziwne.

??? dziwne gdzie pisano o HZ 2018 :wink: jestem za

brak informacji ,a śledzę ten temat …

hahaha no niespodzianka ? nic nie było , tylko kilkanaście postów

:+1:

i te latarki :slight_smile:

1 polubienie