HotZlot 2018 - wątek nieoficjalny

Problem leży już w definicji bo co to konkretnie jest „dobre piwo”? To bardzo subiektywne jednostkowe uczucie po prostu.

Proszę Cię, nie analizuj tego zbyt mocno, bo za chwilę będziemy zastanawiać się, czym są Dobreprogramy. :smile: Chyba że zakładamy nowy portal niekoniecznie o technologii (pamiętaj pomysł jest mój) :smile:

:roll_eyes: ale się rozpisali

1 polubienie

Robią, bardzo zacne piwa. Tylko by to posmakować to trzeba na Ukrainę pojechać, a nie w naszych sklepach szukać.

1 polubienie

A jakie tam mają wody ? Bo ja nie piję % :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ogniste :wink:

:beer::beer::beer::beer:

Лучшее пиво это виски со льдом :laughing:

Na 98% ( как спирыт) opijesz się bezprocentowej Nałęczowianki. Pytanie: gdzie wypływa Nałęczowianka?
Jeśli miałoby to być jednak (bliski) wschód od Lublina - to obstawiam Cyców. I chłopy - trzymajcie się tych Cyców (aczkolwiek mnie tam nie po drodze) :smile:

Wy to macie dobrze, bo ode mnie to dalej już się nie da :smile:

Od Rudy Śląskiej 430km :open_mouth:

Przecież jest bezalkoholowe :beer:

Na zlotach nigdy nie było przymusu picia piwa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak nie było, jak był.
Widocznie za mało przesiadywałeś z Lożą Szyderców :stuck_out_tongue:

Trzeba było wylewać za siebie jak jeden pan na wyciecze/wyprawie zimowej jak spotkali się z tubylcami, wylał za siebie kieliszek wódki (?).

To już lepiej nie pić niż marnować

HZ 2018 dodano do gł. strony …super

Mnie wycina to:

Ochrona przed śledzeniem

Ochrona przed śledzeniem blokuje elementy, które zbierają informacje o przeglądaniu na wielu różnych stronach. Więcej informacji o ochronie przed śledzeniem i prywatności.

Co to się odjaniepawla w XXI wieku by HotZlot naruszał prywatność…

Hej,

I najlepsze jest to, że promień 230 km, o którym pisałem w poniższym poście, okazał się za mały… :roll_eyes:

A no - będzie niezła jazda!

+1

Zgadzam się w 100%!

Pozdrawiam,
Dimatheus

to i maski będą potrzebne?