HotZlot 2019 - wątek ogólny

Chyba żadna z Pań nie doznała zaszczytu otrzymania zaproszenia na HZ. Czyżby w tym roku wracamy do korzeni?

Chyba wiosenka jedzie :wink:
Bawcie się dobrze! Dawajcie relację Na bieżąco!

Jak pisałem ten sam problem rozwiązałem właśnie w 3 sekundy :wink:

28h to zdecydowanie za mało. Mi pozostaje życzyć wartościowej integracji i udanego resetu.

1 polubienie

@Kristov_pl, Tak swoją drogą, skoro to korpo, to czy możesz załatwić np z fotoblogią (@Xyrcon) aby załatwili na czas HZ aparat średnioformatowy (albo świętego grała, czyli: Phase One XF100) abyśmy mogli w końcu strzelić takie zdjęcie grupowe, na którym będzie widać nicki uczestników, na identyfikatorach, na zdjęciu grupowym? :slight_smile:

2 polubienia

Oczywiście jest to jakiś sposób, ale chyba mimo wszystko wybiorę samochód.

No właśnie to mnie trochę martwi. Też będę wyjeżdżał koło 6-tej z Piekar Śląskich. Trzeba będzie ostro walczyć, co by przetrwać imprezę. Ale śniadanie będzie do 10-tej, więc jak się człowiek położy do łóżka koło 5-tej, to do 9-tej są 4 godziny, więc luzik. :smiley:

Zastanawiam się poważnie nad takim scenariuszem - czyli zostaję na sesjach Redakcji i użytkowników (może i tym razem coś krótkiego przygotuję), a później kierunek Śląsk. W sumie to samochodem jakieś 4 godziny, więc na spokojnie…

Oj, raczej wątpię, że zostawi Zosię i przyjedzie na Zlot. Nie żebym nie chciał, bo w sumie od zeszłorocznych wakacji nie było dane nam się spotkać.

Wiesz, zastanawiałem się dłużej, więc opcja z 3 sekundami upadła strasznie szybko.

Jeśli fakatory w ogóle będą w tym roku. :smiley:

To się dorysuje w postprocesie :wink:

1 polubienie

Bawcie się dobrze, ja pasuję w tym roku :wink: W każdym razie, dziękuję za zaproszenie :slightly_smiling_face:

Z tego co mi wiadomo @wiosenka83 nie jedzie

Hejo, nie jadę… :wink: Mnie tu ostatnio zbyt mało… Bez szans… Też liczę na relację :smiley:

1 polubienie

No i ja dziś dołączyłem do grona szczęśliwców i otrzymałem zaproszenie na tegoroczny HotZlot. Bardzo się cieszę ale jednocześnie smucę gdyż się na nim nie pojawię.

Termin zlotu to u mnie w mieście Święto Sadów i jako filmowiec muszę je obsadzić od strony technicznej. Poza tym gościmy Jelonka i Bhila Batesa z Electric Light Orchestra … @Krogulec zainteresowany ?

Bawcie się dobrze, wychylcie za mnie kielona czegoś mocniejszego i nie próżnujcie. Ja trochę pospamuję pod waszą nieobecność;)

@lordjahu szkoda. Ja też dostałem zaproszenie i się zastanawiam czy zostać do poniedziałku.
Czy ktoś zostaje?
@redakcja dzięki za zaproszenie.

Pozdrawiam

A chętnie, Jelonek zawsze na propsie :wink:

A gra coś nowego, czy od ponad 7 lat jego koncerty wyglądają zawsze tak samo?

Ciężko powiedzieć bo Jelonek to bardziej dla zabawy grają, a Michał bardziej udziela się w Hunterze.

Potwierdzenia rezerwacji po wpłacie, jeszcze nie otrzymałem :neutral_face: :scream: @Kristov_pl

Już była odpowiedź na takie pytanie :wink:

1 polubienie

Nie martw się, nie tylko Ty. Podejrzewam, że na razie nikt potwierdzenia nie dostał.

Też nie dostałem :slight_smile:

Nikt nie dostał potwierdzenia, bo to nie działa jak automat (a tak było wcześniej) teraz ja otrzymuję zbiorcze raporty o płatnościach np raz w tygodniu, i mogę ręcznie wysłać Wam maile. Co pewnie uczynię pod koniec dnia :slight_smile:

5 polubień