HotZlot 2019 - wątek ogólny

Znaczy się transport mam już ogarnięty? Super.

Hej, w sumie to nie zastanawiałem się jeszcze nad powrotem :slight_smile: ale jeśli wracałbyś w poniedziałek to chętnie bym się przyłączył. O ile nie byłoby to jakimś mega problemem… można by było kontynuować integrację w czasie powrotu do Wrocławia :slight_smile:

No nic czekaj, ja w sumie też dostałem zaproszenie w dopiero dziś. Kto wie, kto wie…

Jak pojedziemy we trzech z Wrocławia, lub np. nie wydarzy się, że @januszek pójdzie w długą jak rok temu i pojedzie nad morze to zapraszam :slight_smile:

@Kristov_pl - Kiedy będziecie wysyłać potwierdzenia wpływu płatności rejestracyjnej. Bo w sumie niektórzy na PW mnie pytają, nie wiedzieć czemu… :slight_smile:

1 polubienie

Swoją drogą widzę, że powoli robi się ekipa na program rozszerzony… Kurcze, chyba trzeba przemyśleć, czy nie warto będzie jednak zostać na przedłużonym programie.

Czekam na info z działu przepływów pieniężnych, to nie paypal z powiadomieniami na fona i masz wszystko pod ręką, to duża firma jest, tu są odpowiednie działy :slight_smile: i mają czas na odpowiedź! :slight_smile:

1 polubienie

abyśmy się dobrze zrozumieli, ja powrót tylko :slight_smile: w Warszawie muszę być już w czwartek przed HZ

Ta, rozumiem, tylko mówię - na chwilę obecną w trzech jedziemy, więc w x4 można wracać.

Spoko, spoko. Ja potwierdzenia szczególnie nie potrzebuję. Zawsze wpłaty były na czas, więc i tutaj nie spodziewam się, by były problemy. :slight_smile:

Ja się też zjawię i planuję zostać do poniedziałku. Rozważałem przez 3 sekundy, powrót w niedzielę, ale trzeba jakoś wytrzeźwieć.

Qrła, ja przez Was oszaleję. Na to wychodzi, że muszę zostać do poniedziałku …

Hm… czyli mój pomysł na powrót w niedzielę jawi się jak sen pijanego wariata ?

Ja tu się zastanawiam, jak nie pić, żeby w niedzielę móc jechać… :stuck_out_tongue:

A ja tylko dopisze od siebie, ze za zaproszenie dziękuję, ale (jak napisałem w odpowiedzi) niestety nie mogę skorzystać :wink: Udanej zabawy!

Dziękuję za zaproszenie. Ale tak jak już odpowiedziałem. Niestety nie będę mógł być. Życzę wszystkim udanej zabawy. :slightly_smiling_face:

Jedź i wracaj PKP z kumplami. Pij ile chcesz!


:grinning:
1 polubienie

Dla mnie to oczywiste - pewnie z Wrocławia wyjedziemy ~5.00AM, impreza wieczorna to będzie raczej kwestia przetrwania, w niedzielę będzie można się przekimać i spokojnie posiedzieć przy herbacie…

To jest bardzo dobry pomysł, bo połączenia są dobre.

PKP to dobry pomysł jest. A poza tym, jak nie uda się zostać do poniedziałku (no też tak mam), to przecież można zostać całą niedzielę i wyjechać wieczorem, nie tylko PKP. Tylko pokój pewnie trzeba opuścić, no ale to nie problem.