HotZlot 2019 - wątek ogólny

Nie wiem jak u Ciebie, ale ja już czekam 2 tygodnie na potwierdzenie. Mam nadzieję, że to tylko poślizg z mailami, bo w międzyczasie z otwartej rejestracji ludzie już dostali zaproszenia. Więc trochę dziwnie.

1 polubienie

W spamie szukałeś? :wink:

W sumie to kiedy dokonałeś płatności?

Ja to właśnie z otwartej rejsetracji :slight_smile:
Przelew puściłem 28 sierpnia

Spokojnie @Kristov_pl na pewno ogarnie temat (najwyżej przejedziemy się na HZ, przywitamy się ze wszystkimi i nas wyproszą :stuck_out_tongue: )

…ja właśnie tam znalazłem :smiley:

Hej, oczywiście twój przelew doszedł już dawno temu i nic się nie martw, masz rezerwację miejsca na HotZlocie, teraz piszę z drugiego kompa i tu nie mam skonfigurowanej poczty zlotowej aby sprawdzić kiedy wysłałem tobie potwierdzenie, a że wysłałem, jestem niemal pewien :slight_smile:

@Kristov_pl Ty lepiej pisz, jak tam smakuje Berliner Wurst :wink:

Pewnie jak zawsze, czyli ■■■■ :stuck_out_tongue:
Jak kiełba to tylko “nasza” :wink:

BTW, jak już czegoś tam próbować to Donera i do Stona na piwo :wink:

Też nie mam potwierdzenia, przelew poszedł 19 lipca. Jak żyć, Panie premierze?

Krótko, jak chciałby ZUS :smiley:

2 polubienia

To zależy, czy jesteś płatnikiem czy świadczeniobiorcą :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dzięki za info. Śledziłem pocztę i raczej nic nie było, ale nic bym sobie uciąć za to nie dał, jak to mawiał Fred :slight_smile:

Hejo, też nie dostałem jeszcze potwierdzenia płatności, ale mam nadzieje że przelew doszedł :slight_smile:

BTW: byłby ktoś zainteresowany prelekcją na temat AI, wstęp do Computer Vision na około 20 min? Jest wogóle otwarty jakiś panel prezentacyjny w tym roku?

W Agendzie jest: Niedziela, 22 września, 14:00-16:00 - Sesje redakcji i czytelników

No właśnie też się zastanawiam nad tymi sesjami użytkowników. W ogóle będą takie prelekcje po stronie użytkowników? Co prawda nie zostaję na rozszerzonym, ale chętnie bym na sesji Redakcji i czytelników został i sam też przedstawił - tym razem krótką, maks 10-minutową - prezentację dotyczącą VSTi. :slight_smile:

BTW. Czy ktoś będzie reflektował na rozgrywkę w Mafię (8 osób potrzebne) albo coś innego pod piwo? :smiley:

Mam autorski sposób na ‘shackowanie’ Mafii więc chętnie zagram :wink:

Ten sposób nazywa się Matrix Code Aka Januszek :stuck_out_tongue:

@Kristov_pl Krzysiu jest gdzieś jakaś lista uczestników zlotu? Ciekawi mnie kto będzie oprócz udzielających się tutaj :slight_smile:

1 polubienie