HotZlot 2019 - wątek ogólny

Listę będziesz miał w sobotę rano na stoliku :yum:

Możesz se zrobić wtedy zdjecie :smiley:

Pewnie @Kristov_pl nie udostępni listy uczestników gdyż jest RODO.

Chodzi wyłącznie o nicki

A co źle Ci było ostatnio ??? Naprawdę musisz mieć odpowiednią listę “znajomych” ?:smiley:

Źle to mi jest jak czytam takie ofensywne komentarze. Fajnie jest wiedzieć kogo się zobaczy na HZ, i tyle, od wielu lat jeżdżę na HZ i tak kiedyś było. Jeżeli ciężko to zrozumieć to trudno. Ale Twój komentarz zupełnie nic nie wnosi.

2 polubienia

Hmm, przed którymi HZ były udostępniane listy uczestników? Niczego takiego nie pamiętam. Pamiętam, że dopiero po uruchomieniu relacji widać tam awatary i nicki (co niektórych) uczestników.

1 polubienie

Kiedyś było tak, że większość ludzi meldowało się w wątku i było wiadomo kto jedzie, do tego dochodziła oficjalna lista “wielkiego randoma” na głównej po ogłoszeniu wyników losowania z otwartej rejestracji. Jednak pełnej listy chyba nigdy nigdzie nie było, tak mi się wydaje :slight_smile:

1 polubienie

Dokładnie o tym mówię co @Semtex o randomowych avatarach.

1 polubienie

Czyli np o tym?

1 polubienie

Nadal trwa otwarta rejestracja. @Kristov_pl, kiedy nastąpi zwolnienie blokady i powstanie lista świeżaków. Czy
ujrzy światło dzienne przed HZ?

Dopowiem - strona https://www.dobreprogramy.pl/HotZlot i taki widok:

3 polubienia

O to mi chodziło, kiedy pisałem o starcie relacji online z HZ :slight_smile:

Coraz bliżej, coraz bliżej, a tutaj nawet 300 postów w temacie nie ma? Co to się dzieje…

Jesień panie, jesień… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Możliwe… I tak jakoś zimo i pochmurnie. No i ten deszcz…

To będzie WetZlot a nie HotZlot

1 polubienie

Lepszy WetZlot niż WotZlot! :stuck_out_tongue:

A co, będzie konkurs na Miss/Mister Wet koszulki? :joy:
Szkoda, że nie mogę pojechać, ale cóż nie każdemu plany się układają. :frowning:

Nie każdy też dostaje zaproszenie bądź zostaje wylosowany. :rofl:

Ale znamy się sporo czasu i szanuję to. Powiem uczciwie chciałbym Was poznać osobiście. Ale cóż w tym roku mi nie wypali. Ale może następnym razem coś się uda. :slightly_smiling_face:

1 polubienie