HotZlot 2019 - wątek ogólny

Zakwasy to rozumiem, ale palec zwichnięty?? Chyba faktycznie doszło do rękoczynów :slight_smile:

Ja po analogicznych zawodach boksu wirtualnego, na ColdZlocie, wylądowałem u ortopedy :wink:

No dobra, dobra. Bo tak naprawdę to ja pomogłem jej w zwichnięciu palca proponując rozgrywkę w siatkówkę plażową. A że walka była zażarta, to i straty się pojawić musiały. Ale przynajmniej śmiesznie to później wyglądało, jak Ola boksowała na X-Box’ie. :slight_smile:

Hej, proszę potwierdźcie mi kto jeszcze jest chętny na krótką prezentację podczas HotZlotu w niedziele (teraz mam Dimatheus, macminik, molexor), od 10 do 20 max na wystąpienie :slight_smile:

1 polubienie

@Kristov_pl ja i @grafiszti jeszcze

Możesz podesłać mi temat prezentacji??? ile czasu będziecie potrzebować?

“Ciepło, zimno - co widzą sztuczne sieci neuronowe” - 15-20 min ale mogę mówić szybciej :smiley:

“umarł .net framework, niech żyje .net core” - 15 min

Git, mamy łącznie 6 prezentacji społeczności, więc temat już zamknięty, zamkniemy się w dwóch godzinach łącznie

1 polubienie

Trzy słoneczka widzę :wink:

źródło

@Kristov_pl - A jakaś kolejność prezentacji jest już ustalona?

wpisywałem z palca :slight_smile: kolejność raczej nie zobowiązuje. Ważne aby się nie wysypał któryś z prelegentów

1 polubienie

Oki, spoko. No to trzeba teraz jeszcze jakąś pomoc do prezentacji przygotować. :slight_smile:

Wnimanie, wnimanie … Achtung, Achtung … Uwaga, uwaga …

Na tegorocznej edycji HZ będzie można zdobyć Świętego Graala HotZlotów, obiekt marzeń każdego serwisanta, czyli urządzenie zwane M E N D A.

Niech Was nazwa nie zwiedzie nazwa bowiem jest to narzędzie marzeń dla każdego kto grzebie i rozkręca komputery. Dla tych , którym słowo M E N D A nic nie mówi, przypomnę wpis MaxDemage.

Jak go zdobyć ?? To proste, czasem wystarczy jedno jasne pełne, czasem dobra historia a czasem … któż to wie. Do zdobycia będzie kilkadziesiąt egzemplarzy tego cudownego ustrojstwa.

PS
Ja ich nie będę rozdawał ale wiem kto to będzie robił :wink:

3 polubienia

Akurat te MENDY to dobre MENDY są… :stuck_out_tongue:

Czyżbyś nie wytrzymał presji? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Przekliknąłem się :stuck_out_tongue_winking_eye:

macminik w niedziele, wow! No jest conajmniej jeden powód żeby zostać dłuzej.

Kurcze wlaśnie się okazało że w drodze powrotnej ze zlotu moge mieć potencjalnie randkę w Warszawie ale to się dziwnie układa. https://www.youtube.com/watch?v=q8zwIphm5r4 będzie płeć piękna? Poza “dancingiem” jakieś jeszcze atrakcje?

Prezentacje w 20 minut. .hm, mam taki temat ktory interesuje od dawna i mógłby zainteresować każdego ale to trzeba jeszcze “sprzedać” i mieć prezentacje :flushed:

Odpalili relację :slight_smile:

https://www.dobreprogramy.pl/HotZlot

3 polubienia

75 uczestników w tym redakcja kilku portali. Chyba coś nie działa ta strona :wink: