HotZlot 2019 - wątek ogólny

Ja się nie wybieram to oddam ci swoją miejscówkę skoro obiecujesz nie pokazywać bladego dupska na fotach :wink:

Ale sytuacja lekko niestosowana ze strony nowego właściciela :open_mouth:

Silentium est aurum

@wojtekadams jaka cena? :stuck_out_tongue:

100 juanów

Z nami się nie napijesz? :frowning:

Ty to priorytetowo powinieneś być. W końcu na Wiki DP widniejesz jako pierwszy z założycieli;)

FIFO

1 polubienie

Dawno nie widziałem Cię na forum. Kiedyś to były fajne czasy, gdy tu się udzielaleś i zajmowałeś się organizacją Hotzlotów. Pozdrawiam

1 polubienie

Szczerze i głęboko bardzo dziękuję za zaproszenie, gdzie większość roku mało co się udzielałem, jednak nie dam rady skorzystać. Do końca września wprowadzam się na pierwszy prawdziwie swój kwadrat (znaczy się, przez najbliższe 30 lat banku :crazy_face: ) i wysusza to finansowo doszczętnie. :stuck_out_tongue:

Miłej zabawy życzyć nie trzeba, bo to przecież pewniak. :smiley:

3 polubienia

Ale jak to? Przecież CEZAR to Rzym , a Rzym bez Cezara to tylko duża wieś :thinking: To dobreprogramy już nie są dobre i zostały tylko programami? :thinking:

Ze starych dobrych programów już nic nie zostało… Strona, forum inne, ludka gryzącego płytę też nie ma. W komentarzach starych użytkowników coraz mniej. Pozdrawiam :slight_smile:

Różne były losy portalu, zmian też przechodził sporo, pamiętam że już chyba w 2013 roku 51% udziałów zostało sprzedane grupie O2, (nie pamiętam, czy to też okres, kiedy z Xenium powstała firma dobreprogramy?), ale @Krogulec od zawsze tam był. Owszem, teraz nie jest, no ale… halo. :wink: Ja mam nadzieję, że Leszek będzie.

1 polubienie

Żeby się nie okazało, że nie przyjadę przez brak transportu - byłoby trochę smutno :C Słabo widzę frekwencję patrząc na ten temat.

Skąd śmigasz?

Oj tam, oj tam - z transportem będzie dobrze. :slight_smile: Trzeba wierzyć! :smiley:

1 polubienie

@mesho My w tym roku bez zaproszeń, bo zlot z drugiej strony Warszawy, nie od strony Białegostoku :grin:

Szczerze mówiąc nie patrzyłem jeszcze na transport, bo z założenia przyjąłem, że jadę PKP, a do Warszawy to chyba zewsząd można dość łatwo dojechać. Z kolei z Warszawy do Otwocka (a lepiej do stacji Świder) dwa razy na godzinę jeździ SKM.
Dojazd więc nie powinien być problemem.

1 polubienie

Nie bądź taki pewny, bo jak się nadprezes dowie, to wam mogą pociągi odwołać :smiley:

Sprawdzajcie SPAM, bo potwierdzenia rejestracji/zaproszenia tam wpadają (Gmail)

Rzeszów, maksymalnie do Krakowa mogę podjechać :stuck_out_tongue: