HotZlot 2019 - wątek ogólny

Poczekaj na samolot powrotny do Warszawy i zakwateruj się na jego pokładzie. Nie powinno być problemu, bo przecież i tak wraca.

3 polubienia

Polecacie ten nowy niemiecki bus:

https://www.flixbus.pl/polskibus

Bo nie zgadza się odbiorca maila. UDW / rodo / lenistwo w wysłaniu osobno z +50 maili.

Chyba nie załapałem żartu :open_mouth:

Czyli nie przyznajesz się, że jesteś rodziną Kuchcińskiego? :smiley:

To nie wiesz jakie państwo ma najtańsze linie lotnicze???

.

.

.

.

.

państwo Kuchcińscy

@anon50463725
Nie znam typa, nie jestem z polityką na bieżąco :slight_smile:

A szkoda.

Proponuję zostawić politykę politykom.

2 polubienia

… i w ten sposób mamy potem kolejne “dobre zmiany”.

Ale OK, zgadzam się, że to nie jest miejsce na politykowanie. Już nie będę :slight_smile:

1 polubienie

Tam już chyba potrzebna wiza, co nie? :thinking::thinking:

Dzwoń do kancelarii Marszałka… ogarną samolot.

1 polubienie

Jezu, przestańcie mnie oznaczać z tymi pierdołami - wystarczy, że zrobiła to jedna osoba. Nie musi każdy użytkownik forum :slight_smile:

Masz fana @antyfaker?

A z innej beczki jest już API do pobierania awatarów z:

Tak żeby nie było, że nie widać 130?

1 polubienie

Nie wiem i nie chce wiedzieć :slight_smile:

W sumie nie wyszłoby gdybym nie użył opcji udostępnij, ciekawe czy komentuje coś na portalu, Google nic nie zindeksowało.

A jest już ktoś kto wie że jedzie z Warszawy autem? czy naraize wszyscy załatwiają wolne w pracy? :thinking:

Zarejestrowany! Wolne w pracy nie będzie konieczne, bo raczej nie zostanę na rozszerzonym. Choć oczywiście to nie jest ostatnie słowo. :slight_smile: Jak na razie plan przewiduje podróż z Piekar Śląskich do Otwocka trasą przez Jędrzejów, Skarżysko Kamienną, Radom i Grójec. Na razie jedziemy we dwójkę z @Acorus. Ale spokojnie mogę zabrać jeszcze dwie osoby.

Ja moge pojechać jak mnie wkręcisz w imprezę :wink: