HotZlot 2019

Był? Jest? Będzie ?

1 polubienie

Ma być, może na przełomie września / października by nie było, że znowu problem z urlopami na “3 tygodnie” przed.

Jak będzie we wrześniu/październiku to ja urlopu nie mam szans dostać :frowning:

Jak dla mnie termin całkiem ok. Nie będzie upałów.

O Zlocie cisza, jak makiem zasiał. No poza jedną wzmianką z redakcji, że… będzie.

3 polubienia

Zlot już był. Nie dostałeś zaproszenia? :smiley:

1 polubienie

Nie wiem czy to oficjalne info, ale w takim razie albo wydluze sobie urlop, albo wezmę kolejny :wink:

Podobno, oficjalne info, już lada dzień :slight_smile:

2 polubienia

“(…)Podobno jeżdżę wielkim Mercedesem
A wyroki śmierci wydaję SMSem
I mam tak napchaną kiesę
Jakbym był banku prezesm
I na złocie jem obiad, a na platynie jem deser(…)”

Wiesz chociaż, w którym roku będzie to “na dniach”?

1 polubienie

Byle przed październikiem i zjazdami na studiach :wink: Jak dostanę glejt od dp na zlot - chętnie się przejadę. Rok temu będąc pierwszy raz bawiłem się naprawdę spoko, teraz może być tylko lepiej :smiley:

To na dniach to nie wiem ale Wróbelki ćwierkają, że termin HZ2019 to 20-22 września :slight_smile:

2 polubienia

dla mnie tragiczny termin ;/

1 polubienie

Przecież Ty jesteś ColdZlotowicz to co się na HZ patrzysz :wink:

1 polubienie

Może dlatego termin mu nie pasuje - za ciepło, nie ma śniegu, lodowiska… :wink:

    • akurat ten rodzaj imprezy był dla mnie najfajniejszy :slight_smile:

PS:
Zamienisz się na MODERATOR?

Dla mnie byłby fajny termin. Chętnie pojechałbym ponownie.
Rok temu byłem trochę zagubiony (mój pierwszy HZ) , ale teraz będzie lepiej. :slight_smile:

A ćwierkają, że gdzie się odbędzie??

1 polubienie

Gdzieś niedaleko stolicy (czyli w zasięgu godziny jazdy autem) :slight_smile: Nie znam szczegółów :slight_smile:

1 polubienie

Szkoda że takie informacje Ty nam przekazujesz a nie Ci którym najbardziej będzie na tej imprezie zależało - redakcji.

Oficjalne info już wkrótce pojawi się na stronie głównej serwisu, to tutaj to plotki. Nie będziemy się odnosić do plotek :slight_smile: A że redakcji zależy to chyba widać po tym, że kolejna edycja tego wydarzenia będzie i w tym roku.

8 polubień