HotZlot 2021 - organizacja dojazdu

Hej,
z racji tego że rozpoczęło się wysyłanie zaproszeń, a mi osobiście do Warszawki nieco daleko, to poszukuję transportu. Może także i znaczna część z was nie ma samochodu a jak ktoś ma to liczy na tańszy przejazd (zrzutka). Myślę że temat odpowiedni, patrząc iż co roku takowy powstawał :slight_smile:

Także ten teges - u mnie okolice Wrocławia - chętnie dołączę się do kierowcy :slight_smile:

Dobrze by było jednak poznać ostateczny termin (choć rozumiem dlaczego pojawia się poniższe zastrzeżenie), bo organizacja dojazdu i jakiegoś wolnego, to także konkretne terminy, komuś w danym dniu będzie, a komuś innemu nie będzie pasować.
Poza tym można myśleć o kolei, bo to jednak prawie Warszawa, pendolino zewsząd praktycznie dojeżdża, ale tu znów - bilet trzeba kupić na konkretny dzień…

A z powodu pandemii:

"organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia"

Tak się tylko zapytam - nikt się nie wybiera autkiem na „hotzlot” ?

Pytanie kto się… w ogóle wybiera.

2 polubienia

Chyba tylko Wy rozważaliście uczestnictwo :slight_smile:

Ciekawostka: wątek dotyczący HotZlotu 2014 zawiera 3868 postów, a dotyczący dojazdu na tamten zlot - 301 postów.

Nie to co teraz…

Bo pierwszy termin mi odpowiadał i pierwsza lokalizacja mi odpowiadała. Owszem, nadal to miała być tylko jedna noc i słaba agenda, no ale dojazd miałem dobry (ekspresem za ok. trzydzieści zł), więc brałem pod uwagę. Po zmianie miejsca i terminu obie te rzeczy przestały być zaletą, bo musiałbym kombinować z wolnym i jechać autem setki kilometrów w jedną stronę.
No i autem na jedną noc, gdzie następnego dnia przed południem już trzeba wracać??

Ciekawostka: na Zlot w jastrzębiej Górze w 2008 roku też miejsca były i były, pamiętam, że sam zapiałem się dopiero kilka dni po ogłoszeniu rejestracji. No ale impreza i agenda (rozpisana na 3 dni) była zacna. „Nie to co teraz…” :wink: