HotZlot 2021 - wątek ogólny

Wrzuć, będzie można porównać merytoryczny poziom tegorocznego hotzlotu.

to chyba to, może ktoś obejrzy, ja nie mam ochoty, wygląda jak jakiś kanał na YT o technologii itp. Pewnie uczestnicy się starali i nic im nie zarzucam, ale nazwałbym to raczej podkastem z wideo niż zlotem :slight_smile:

Ja nie mogę włączyć bo trzeba wyłączyć blokera reklam by to oglądać. Nie będę tego robił dla ścieku WP. Dlatego w ogóle cała WP jest u mnie na czarnej liście i nawet tam nie zaglądam. Jak ktoś wrzuci na YT lub inny serwis który nie wymaga wyłączenia blokera niech zapoda to może obejrzę.

uBlock wraz z listą „Oficjalne polskie filtry przeciwko alertom o Adblocku” umożliwia przeskoczenie tego problemu ale nie zachęcam, zgadza się ze tam nie ma wartościowych treści

Takie malutkie wideo nałożone na tak dużą planszę, to przegięcie. Ot, łysy nawija na okrągło i trzeba 15 minut, żeby przeszedł na okrągłe konkrety. Tak wyglądają wideo relacje z gier, a nie zlotowe relacje…

a kiedy otrzymam oznakę ;(

To jest YT. Na jakim kanale to było ??

Nie. To na WP było z linka Bradlee i nadal tam jest.

Albo na Facebooku.

Też się podłączam pod odznakę BrajanekZlot :smiley:

A player wygląda tak, jak ten z YT.

Popatrz dobre - na filmie pasek narzędzi WP jest inny, niż na filmach YT, zresztą na csr jest link paska adresu na WP.
Jeszcze nikt nie zapodał hotzlot 2021 na YT. Filtrowane według daty:

To trzeba to pobrać z WP - ten plik video i zreuploadować…

Ne nie… to żart - tak robić nie wolno. To byłoby piracenie i kopiowanie bez zgody.
image

Na dysk sobie chyba pobrać można, nie?

Link do tego:
HotZlot 2021 (wp.pl)

Szkoda dysku na takie śmiecie od WP.

:thinking: już niema odznak przy awatarze ?

Nie ma… Od wdrożenia nowej strony DP.
Jest tylko przy nicku na forum (Uczestnik HotZlotu lub HotZlotowicz) jak ja…

też byłem na HD 2021 przed TV :thinking:

Podoba mi się Twój tok myślenia. To, w takim razie, ja uczestniczyłem w zimowej wyprawie na Mount Everest, i jestem himalaistą. To nic, że uczestniczyłem na YouTube, w zaledwie dwugodzinnym skrócie, wygodnie siedząc w fotelu, ale jestem himalaistą. Tak?
W sumie to jestem też astronautą, a nawet lunonautą, bo widziałem w TV lądowanie człowieka na Księżycu.
:wink:

2 polubienia

Tylko nie oglądaj transmisji z obrad sejmu bo wtedy będziesz… :grin: