HotZlot 2021 - wątek ogólny

To już „tradycja”. Taka… nowa, świecka, dwuletnia tradycja. :bear:

Być może hotZlotowi widzowie dostaną powitalne gadżety, do pobrania i wydrukowania z Telegazety🙂

w zamian wyśle im moją fotkę… też będą mieć

Pisze ? Haha… poniosło Cię trochę. Tłumaczy się. Z błędami, z niesprawdzonych źródeł, bez wiedzy na temat tego co się tłumaczy. I jest git bo jest szybko. Dzięki temu można pokazać w statystykach, że mieliśmy newsa o 0.01 sekundy szybciej niż konkurencja… Pudelek.

No to ktoś zmienił zdanie na temat zlotu? Kto jedzie na pewno? Może kiedyś tam prywatny zjazd w jakimś neutralnym miejscu? Ja Was w większości tak czy siak nie znam, bo na żadnym zlocie nie udało mi się być - zawsze coś, a przymierzałem się trzy razy.

I szkoda, bo Zloty z lat minionych były naprawdę fajne. A teraz jest już po Zlotach.
PS. Kto niby ma „jechać” na wirtualny Zlot?

Tak tylko pytam z przekąsem. Znam Waszą opinię na ten temat, no ale njus na stronie się pojawił więc temat nie umarł do końca. Zlot na 2 godziny…

Szybki konkurs. Proszę rozszyfrować skrót: @HZ

:wink:

ps. rozwiązanie w podsumowaniu :slight_smile:

Podsumowanie

(@=2 H=Hours Z=Zlot)


W ogóle mnie nie dziwi aktualne zaangażowanie starej społeczności. Obecne „artykuły” to dno żenady.

monkey - hop zome :beer:

CAM00879
już uszykowany na HZ 2021 25,11.21r

Czyli mówisz ze nazwa niku wcale nie pochodzi od imienia :smiley:

piwo wypite, HZ oglądnięty i nic nie kumam … hahaha

A to już po Zlocie? Zapomniałem… :wink:

Tracisz refleks…

Ma ktoś nagrane OBS’em? Jak tak, to wrzucamy na YT :slight_smile:

O, wypraszam sobie. :wink: Pomimo 6 w peselu z przodu refleks mam świetny. Tyle tylko, że nauczyłem się rozróżniać, co jest warte tego, abym o tym pamiętał, a co (po prostu) nie.

Wystarczyło dodać przypomnienie w Kalendarzu Google…

No o tym właśnie piszę. Prościej - nie pamiętałem, bo nie chciałem pamiętać.

Ja mam nagranie z kilku prelekcji z pierwszych Zlotów, tylko nie wiem, czy można to tu dać, bo pewnie poziom @Docent a (a mam właśnie i jego) zmiażdżyłby ten tegoroczny…