HotZlot 2021 - wątek ogólny

Ja na razie nie wykluczam udziału, choć o samej imprezie niewiele wiadomo…
Nie też mam pojęcia na ile osób planowany jest Zlot, ale coś czuję, że (z różnych powodów) może okazać się bardziej kameralną imprezą… :wink:

Mam taką „propozycję” dla @redakcja - wypowiedzcie się proszę w tym wątku o tegorocznym Zlocie, bo trochę mało informacji mamy, zwłaszcza osoby, które (jeszcze?) nie dostały zaproszeń, choć i ja nie ukrywam, że obrazek z zaproszenia wiele nie mówi.
Hm?

1 polubienie

Pewnie to zaproszenie do udziału w HZ na Microsoft Teams :grinning_face_with_smiling_eyes:

To po co pisali o jakimś hotelu „Józefowie”.

I jak każdy przyjął szczepienie z 3 miesiące temu to pewnie kod QR uprawomocni by na spotkaniu było ze 150 osób w sali nie większej niż niejedna Biedronka z limitem do 100 klientów, chociaż widziałem Lidle gdzie cisnąć mogą się 283 osoby (tyle chyba tylko było w dniu otwarcia, parking niby ma 150 miejsc postojowych) (opcjonalnie ktoś zapomniał by 0,3 zaokrąglić do 28 osób ale to nie pasuje do wielkości okolicznej Biedronki z limitem na około 53 osoby).

No i przeniesione na 25-26 listopada. Jeszcze mniej „HOT”. Miejscówka też zmieniona.

1 polubienie

A jeszcze parę dni temu e-mailowo pytałem (napiszę ogólnie) „redakcję”, czy termin ewentualnie jeszcze może ulec zmianie.

„Termin jest na 100%, nic nie zmieniamy.”

Ta… „100%”.

Super … jeszcze bardziej posrany dojazd

Ale nadal jest parking :smiley:

A są już jakieś formularze do zapisu? Bo ja w sumie dostałem zaproszenie i guzikiem „zarejestruj” ale to nie podlinkowany Png

Nie

Termin jeszcze mniej mi odpowiada, super ;D

Mają podesłać, ale jak widzę zmianę terminów to cholera wie czy w grudniu się nie odbędzie „HOTZLOT”.

Dziwne to wszystko. Już dawno zgłosiłem brak możliwości przyjazdu, a wciąż dostaje kolejne maile z zaproszeniami :thinking:

U mnie taka sama sytuacja.

„There is no escape.” :laughing:

W tygodniu? Tak jeszcze nie było.

No nie było.
Dopiero po zaczekinowaniu się, okazało się, iż nowy termin to 26-27 … ponowna zabawa z kadrami w miejscu pracy o zmianie terminu.

To znowu 25-26 czy 26-27? Nie żebym jechał, ale z ciekawości pytam :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem nie ma sensu. Kiedyś prędzej, teraz niestety to już nie to samo. Gra nie warta zawracania innym głowy wnioskami urlopowymi.

Nie wiem. W e-mailu mam:
„Abyście mogli spotkać się z nami już 26 października” Czyli… dziś??

Coraz mniej widzi mi się to „naprawdę HOT wydarzenie” (to również cytat z e-maila).

NIKT Z REDAKCJI na ten temat tutaj się nie wypowiada, nic nie jest oficjalnie ogłaszane.
Na portalu cisza, o żadnym zlocie ani słowa.
Agenda słabiutka.
Dojazd tragiczny, do tego to tylko jeden dzień (a w zasadzie jedna noc).

Ktoś ze znajomych pojedzie? Obawiam się, że prawie nikt. Autem nie zamierzam jechać przez pół Polski w jedną stronę, aby „napić się piwa”. Obawiam się również, że (w przeciwieństwie do pierwszej lokalizacji) innego sensownego dojazdu raczej nie ma.

Do tego ta impreza robiona jest w środku tygodnia pracy, czy nie? Bo to kolejna zmiana terminu!
W tej chwili tak to wygląda: dwie zmiany terminu i jedna miejsca (które miały być na 100%), kłopoty z dojazdem do obecnego, brak chętnych w tym wątku, agenda na „odwal się”… itp.
Jestem, hm… chyba nawet lekko zniesmaczony.

@redakcja
@Docent
@Snow_Rainy
@Kristov_pl
Ma ktoś możliwość tu się na ten temat wypowiedzieć?

Faktycznie, w mailu wkradł się błąd, którego nie wyłapaliśmy. Oczywiście chodzi o listopad, co zresztą powinien wyjaśnić link do rejestracji pod którym znalazły się wszystkie informacje :slight_smile: