Hover na <td>

Trochę nie zrozumiałem. Chcesz zrobić tak, aby działało o pod Operą 9.25?

Nie działa i nie tylko w operze ale także w IE. Dużo by na ten temat pisać. Niestety przeglądarki rywalizują z sobą i jest wiele takich sytuacji, że coś co działa pod IE nie działa pod innymi przeglądarkami albo na odwrót i każdy ma swoje argumenty. Microsoft nie akceptuje jak na razie pewnych standardów które mu się stara narzucić i na odwrót. Mówi się, że jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o kasę.

co do ie < 7 to trzeba hack. Hm…opera chyba coś skopała w tej wersji i trzeba poczekać na nowszą wersje z poprawką.

Co do IE to zdaję sobie sprawę, że :hover działa praktycznie tylko dla linków i tak jak pisze _Puma_ trzeba zadziałać sposobem. Najbardziej zależałoby mi, żeby uruchomić to jakoś na Operze, bo na Lisie działa…

@floyd

Hehe - ile ten IE mi już krwi napsuł :slight_smile: O i FF poza nielicznymi przypadkami renderują stronę podobnie.

@tom4444444tom

Pod 9.25 działało, tylko pod 9.27 nie działa…

Dzięki za odpowiedzi. Czekam na dalsze sugestie.

Pozdrawiam

Idąc na chama, można zastosować zdarzenia javascriptowe typu onmouseover itp. Powinny działać na każdej przeglądarce :slight_smile:

Dobrze to ująłeś - na chama :slight_smile: W sumie można, ale nie ukrywajmy - css jest lżejszy od JavaScriptu. No, ale może będzie jedynym rozwiązaniem…

Podaję link do menu, które mnie zainspirowało: Click!

Kod który podałem miał działać w podobny sposób (wyłączając z tego oczywiście animowane ruchy).

EDIT

A jednak znalazłem rozwiązanie. Co prawda trochę inaczej osiągnięty, ale efekt jest znakomity!

Oto link: Click!