HP 1560 czy Canon PIXMA iP1900

Która drukarka prezentuje się bardziej ekonomicznie ( tańsza regeneracja , lub zakup zamienników ) oraz ogólnie która prezentuje się lepiej za całokształt ?

Czy któraś z nich uda się podłączyć pod port usb w routerze ?

Specyfikacja HP 1560

PIXMA iP1900

Posiadam ten model HP. Drukarka bardzo przyjemna. Nie wiem jak planujesz jej używać, ale do zastosowań domowych jest moim zdaniem idealna. Moc zamienników i zestawów regeneracyjnych do tuszy na rynku sprawia ze jest bardzo tania w eksploatacji. Co tu można powiedzieć więcej? Ma fajny design.

O canonie się nie wypowiem

Może jakieś zamienniki zakupujesz na allegro ? Jeżeli masz sprawdzone źródło napisz na priv

Jeżeli ktoś posiada jakieś wiadomości na temat canona niech napisze kilka słów , oraz pytanie nadal aktualne czy można którąś z tych drukarek podłączyć pod port usb w routerze ?

Mam Canona PIXMA iP1800 (bardzo zbliżony model o tych samych parametrach).

Tusze Canon:

PG-37 czarny 11ml - 48 zł

PG-40 czarny 16 ml - 62 zł

CL-38 kolor 3x3 (9) ml - 62 zł

CL-41 kolor 3 x 4 (12) ml - 73 zł

Zamienniki są trudne do kupienia i tylko po 5-8 zł tańsze.

Co do wydajności przy druku nie wierz producentom. Czarny druk (dokumenty standard) ok. 160 stron, a nie 215. Foto: w piątek 15 zdjęć 10x15 na papierze HP Premium Glossy zeżarło 3/4 tuszu CL-38.

Jakość wydruków jest świetna, ale eksploatacja - masakra. Moja iP1800 kosztuje teraz 100 zł, tyle samo, co zestaw tuszu do niej #-o

Czyli podsumowując HP 1560 wygrywa pod względem ekonomii a to chyba kluczowe . Może ktoś orientuje się czy można podłączyć do portu usb w routerze ?