HP 510 i konto z ograniczeniami

Witam!

Mam problem z laptopem firmy HP-model 510. Mianowicie zakładając tam konto z ograniczeniami istnieje możliwość instalacji oprogramowania, czego bym nie chciał. Pewnie to jakaś preinstalowana wersja, dzwoniłem do HP i nic mi nie pomogą w tym temacie pomóc…:frowning:

Może ktoś zna rozwiązanie, jakiś wpis w rejestrze?? albo programik najlepiej freeware, który by takie coś załawił…??

Dodam, że ten XP jest w wersji Home Edition, więc nie ma czegoś takiego jak GPO.

Pozdrawiam,

Kamsoc:)

możesz trochę jaśniej :roll:

trochę jaśniej, a więc - konto z ograniczeniami na tym laptopie wygląda tak, że wszystko jest tak jakbyć powinno, np. użytkownik nie może zmienić IP, zmienić czasu systemowego, ale może zainstalować nowy program bez żadnych problemów, a to jest wkurzające, bo głównie o to mi chodzi. Nie wiem jak to jest zrobione i chcę to wykluczyć, żeby normalnie było tak jak np. w stacjonarnym kompie - konto z ograniczeniami = brak możliwości instalacji sprzętu i oprogramowania + inne ograniczenia.

Pozdro:)

problem sam się rozwiązał. Jeszcze raz zmieniłem konta na admina i potem znowu na z ograniczeniami i system sobie na nowo to odświeżył i działa :slight_smile:

Pozdrawiam!