Hp 550 z intel 965 express chipset family

Witam. Posiadam laptopa HP 550, był on kupiony specjalnie do prac biurowych no bo co mogę wyciągnąć z 1GB ram, karty graf. którą podałem w tytule oraz procku 1.7. Ale jak wiadomo rozrywka też musi być :slight_smile: nie chcę tu szaleć z grami itd. Wystarczy zwykły CS. I tu zaczyna się problem. Grając w CS ustawiam grafikę 800x600 16bits i mam tak zwane “freezy” tzn gra chodzi normalnie ale w pewnych momentach ścina na sekunde-dwie obraz. Tak jakbyś stał w miejscu ale Twoja postać się przemieszcza w kierunku w jakim podążała przed “freezem”. Szperałem po necie zmieniając konfigurację CSa ustawiając na niskie detale itd. Ale to nic nie daje. Zauważyłem też że te “freezy” nie występuja w konkretnych sytuacjach np. gdy duże zamieszanie. Wcale tak nie jest…nigdy nei wiadomo kiedy Cię dopadnie. I tu moja prośba do was. Czy jest to może wina sterowników karty graficznej? A może nie mogę pozwolić sobie nawet na CS 1.6? Trochę mnie by to dziwiło bo poprzedni właściciel mówił że grał nawet w NFS Shift na średniej grafie. Proszę o pomoc :slight_smile: Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas :slight_smile:

Chyba mu się śniło, ta gra wymaga grafik typu x1800/7800.

Zmień sterowniki karty na najnowsze jak nie masz, i directx, może coś da chyba w wakacje czytałem na TK jak to intel poprawił stery dla gma że można pozwolić sobie nawet na CoD2 w 8-12 fps, nie pamiętam dokładnie po prostu dla nich całym hall of frame było to że w ogóle można odpalić kilka tytułów. Nie pomoże zmiana sterów, sprzedaj i kup coś nawet na ATi HD3200 są tanie, w CS na tym pograsz, tego zareklamuj że grasz na tej grafie w GTA4 na full.

Mógłbyś mi może podać linki albo chociaż rodzaj sterowników jakie powinienem pobrać? Nie znam się na tym totalnie :slight_smile:

Na początek skasuj stare stery

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html

Ster

http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … 0〈=eng

DX

prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

Dziękuję bardzo :slight_smile: jeszcze dziś spróbuje :slight_smile: a potem dam znać o skutkach tej “zabawy” :slight_smile: pozdrawiam serdecznie i dziękuje za fatygę :slight_smile: