HP 5525 Drukarka tania w eksploatacji - max 500zł

Witam,

Poszukuję drukarki bądź urządzenia wielofunkcyjnego taniego w eksploatacji.

Wertując strony producentów, natrafiłem na urządzenie HP Deskjet 5525 Ink Advantage WiFi

Owe urządzenie wydaje się naprawdę ciekawe w stosunku cena/jakość/eksploatacja - 4 kartridże po ok 30zł link.

Teraz moje pytanie brzmi, czy ktoś jest w stanie polecić mi ten sprzęt, ew. coś sprawdzonego i taniego?

jaka jest opinia osób korzystających z tuszy HP 655

Warto nabyć owy model? Zauważyłem, że tusze z linii 655 są nowością, więc chwilowo zamienników brak, jednak wydaje mi się, że za oryginalny kartridż 30zł z wydajnością ok 550stron, to świetny interes.

Przeznaczenie do celów domowych.

Dzięki, pozdrawiam!

Cześć kolego.

Nie wiem czy Ty reklamujesz to urządzenie czy zadajesz pytanie? - bo tak jakbym słyszał przedstawiciela handlowego.

HP? - nie koniecznie jest najlepszym rozwiązaniem - mam z nim złe doświadczenia (tanie tusze 4x30zł i brak zamienników - dobre).

Może pod tym linkiem znajdziesz rozwiązanie, zerknij na mój post

kupno-urzadzenia-wielofunkcyjnego-t504277.html

a tu masz tusze

http://kupuj-tanio.com/tusze-do-brother … 3godvQoA-Q

Pozdrawiam.

Do przedstawiciela mi daleko, a po doświadczeniu z brother’ami j315w i j515w wolę pozostać przy hp. W brotherach w tej cenie brak dupleksu, tuszy nie kupuję najtańszych, bo szkoda głowicy - activejet zamiennik lc985 kosztuje 20zł, z skąd te kartridże za 5zł?

Proszę o opinie o owym produkcie, jeśli ktoś ma z nim do czynienia, oraz osoby które posiadają urządzenia na tusze hp 655, jak wygląda rzeczywista eksploatacja?

Świetny interes to dobry jakościowo zamiennik za 4-7 PLN, coś jak tusze Orink / VoX do modeli Canon z oddzielnymi pojemnikami kolorów. No, chyba że w tym HP zapomnieli dodać na końcu jedno “0” przy pojemności kartidża w ml i wydajności zadruku stron.

Te kartidże to np. od sprawdzonych sprzedawców / importerów. Można trafić takowych nawer na Alledrogo, jeśli wiesz czego szukać. Co do Activejet to pełna zgoda. Mogę czasem kupić ich wysokogramaturowe papiery foto (bywają w naprawdę okazyjnych cenach), ale tuszy bym zdecydowanie nie zaryzykował.