HP 6735s rozłącza modem USB

Witam.

Nie wiedziałem do końca, gdzie opisać swój problem, a nie znalazłem podobnego tematu. Mam nadzieję, że może uda wam się mi pomóc, bo już cały dzień straciłem na samoczynnych działaniach i nic.

Otóż, na laptopie HP 6735s ciągle rozłącza mi modem play online, łączy i za chwilę rozłącza, tak, jakby tracił łączność z całym modemem, bo jest od nowa wykrywanie urządzenia. Na Acerze nie ma takich problemów i net działa (piszę z acera). W obydwu mam zainstalowany Win8 Pro. Próbowałem już wyłączyć opcję zasilania energii dla tego modemu w menedżerze urządzeń, przełączałem modem we wszystkie inne gniazda, odinstalowałem oprogramowanie play kilka razy, sterowniki, różne programy i dalej to samo. Maksymalnie złapałem neta na kilkanaście minut i znowu łączy i rozłącza. Nie wiem co mam robićsad.gif

Mam 2GB ramu, Radeon 3200HD, procesor AMD 2x1.90, nie wiem co więcej mogę podać? Jestem trochę zielony w tych sprawach. Może spróbujecie pomóc? smile.gif

Dodam, że próbowałem aktualizacji BIOSU, przeinstalowania systemu i to nic nie daje. Dzisiaj zainstalowałem od nowa system, Win8, wszystko niby dobrze działało, wieczorem odpalam kompa i znowu to samo, łączy i rozłącza, łączy i rozłącza :frowning: