HP All in One 4100 series nie drukuje, kasety z tuszem zainstalowane


(Kurss1005) #1

Witam

HP All in One 4100 series   nie drukuje, kasety z tuszem zainstalowane. Sprawdziłam  poziom tuszu i jest go wystarczajaco duzo tylko  dawno nie używałam  urządzenia. . Czy głowice kaset mogły zaschnąć,  jeśli tak,  to czy jesti sposób na  ich przywrócenie do stanu używalności?


(Longhorn2009) #2

Pewno że kartridż mógł zaschnąć. Możesz zastosować czyszczenie głowic z poziomu sterownika drukarki, jak nie pomoże użyć płynu do udrażniania głowic.


(Kurss1005) #3

Jak to zrobić z poziomu sterownika  który to jest? Podasz mi ścieżkę? Gdzie kupić płyn do udrażniania  głowic?  Czy  możesz polecić jakiś?


(Longhorn2009) #4

Sterownik, a właściwie program do zarządzania drukarką będzie nazywał się Centrum Obsługi HP lub podobnie. Tutaj masz instrukcje innego użytkownika http://forum.dobreprogramy.pl/temat/171904-czyszczenie-dysz-w-hp/?p=1168581

Co do płynu chodzi o tego typu specyfik http://www.agawa.pl/atramenty-tusze-i-kartridze-plyny-udrazniajace-i-srodki-czyszcz.-551 Nie musi być firmowy, kupisz na internecie bez kłopotu, albo w sklepach komputerowym z tuszami, tunerami do drukarek.