Hp compaq 6720s xp vista i padnięta partycja


(Kasandra 18) #1

Mam "mały" problemik.

Kilka dni temu posypała mi się vista (lub cala partycja?) miałam dysk podzielony oryginalnie- 2 partycje jedna ponad 100gb druga 8 gb.

Komputer nie chciał się uruchomić- posiedziałam w biosie zmieniłam ustawienia sata i na dysku d zainstalowałam xp z nadzieja ze będzie mi wykrywał dane z dysku c- dysk c niestety pokazuje ze jest pusty. Trochę zależy mi na tych danych... głupio zrobiłam ze nie zgrałam na płytę- ale tego już nie cofnę.

Jest jakiś sposób żebym mogla odzyskać dane? czy mogę się już z nimi pożegnać..

Mam jeszcze jeden problem. po zainstalowaniu xp oraz sterowników wyskakuje mi informacja: Sterownik intel® PROSet/wireless wifi nie zostal zainstalowany mimo ze go instalowałam. Do tego mogę się połączyć bezprzewodowo z netem, natomiast już przez wejście ethernet nie...

sterowniki ściągnęłam ze strony hp- wszystkie jakie były.

Nie znam się na kompach, nie wiem za wiele wiec proszę o odpowiedzi w ludzkim języku :smiley: :smiley: :smiley:

... :expressionless: :expressionless:


(Roman Atka) #2

"Postaram się w ludzkim języku"

Odnosnie, pierwszego problemu, zobacz tutaj: http://www.google.com/search?q=odzyskiwanie+danych&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Tu masz, komplet sterowników do tego kompa.http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?lang=en&cc=uk&prodNameId=3442833&taskId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442832〈=en&cc=uk :slight_smile:


(Kasandra 18) #3

W pierwszym poście pisałam ze ściągnęłam stery ze strony hp więc drugi problem nadal nierozwiązany...


(Agatonster) #4

KasSandra ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Kasandra 18) #5