Hp compaq 6910p nie może załadować systemu WIN7 i innych

Witam

Mam dziwny problem ze swoim laptopem

otóż zaczął się bardzo dziwnie zachowywać zacznę od tego ze system nie chcę się załadować ,dochodzi do ładowania windowsa (pasek ładowania) przez ułamek sekundy pojawia sie blue screen i reset

dziwne jest to ze po tym zabiegu laptop resetuje się i pojawia się ta konsola żeby wybrać “czy uruchomić komputer normalnie” i “uruchom narzędzie do naprawy” blablabla w momencie naciśnięcia COKOLWIEK na klawiaturze tak jakby się zwiesza (jest ten licznik 30sec i w momencie naciśnięcia się zwiesza i nic nie można zrobić tylko wyjąć baterie)

jeżeli w tym momencie nie będę nic ruszał i odczekam te 30sec uruchamia się narzędzie do naprawy systemu coś tam próba naprawienia potem ze niby naprawił i trzeba zresetować niestety po resecie to samo ładowanie windowsa szybki blue screen i reset

Mam windows 7 i nie mogę nic zrobić ani sformatować ani nic innego wgrać ponieważ zawiesza mi się w momencie kiedy pisze ze naciśniecie przycisku uruchomi system z cd czy jakoś tak(oczywiście po włożeniu płyty instalacyjnej)

Co mogę zrobić

Zrobiłem:

wymiana dysku

wymiana pamięci

I dalej to samo co robić

Na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.