Hp dc5800 i ATI Radeon HD 3470

Witam.Mam problem z kartą  ATI Radeon HD 3470 po włożeniu do hp dc5800 komputer działał normanie przez około 2 godziny po tym czasie komputer się zrestartował i  jest czarny ekran . Gdy wyciągnę kartę to komputer  monitor ożywa na wbudowanej karcie graficznej .Poprawcie mnie ale to jest chyba wina zasilacza który ma 240 W   

Może najpierw napiszesz jak podłączyłeś tę kartę do laptopa, bo nie słyszałem o czymś takim :o Swoją drogą, miałem ten chipset w laptopie Asus Pro50SL, ze zwykłym, niezbyt dużym, zasilaczem podłogowym.

to nie jest laptop a komputer hp dc5800 http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=3658094

Wina zasilacza może być, może też być wina karty graficznej albo płyty głównej. Spróbuj włożyć kartę do innego komputera i obserwować co się dzieje.

 

Na zasilaczu 250W w Dellu 960 miałem kartę HD4550, a 3470 były chyba fabrycznie sprzedawane nawet. Więc powinno działać.

Seria Radeon HD3xxx to była mała rewolucja, karty te są nowocześniejsze, mniej prądożerne i szybsze :huh: To że zasilacz ma 240W nie znaczy że jest słabszy, od 350 watowego zasilacza no name :) Możliwe po prostu, że zasilacz kończy swój żywot.