Hp deskjet 3650 instalacja

Witam !

Otóż ostatnio niechcący odinstalowałem jakiś plik do tej drukarki, (był on w dodaj lub usuń programy) i teraz nie mogę nic wydrukować, bo jest tak jakby komputer “nie widział drukarki”.

Szukałem płyty, ale chyba gdzieś mi zginęła…

Więc żeby zainstalować to muszę mieć zawartość tej płyty, i szukałem w google znalazłem takie coś:

http://www.softwarepatch.pl/plik/1316/sterowniki_i_biosy/Hp_Deskjet_3650_Color_Inkjet __dla_Windows_2000___ XP.html

Ale jak instaluje drukarkę (przed instalacją odpinam ją od kompa) potem pisze żeby podłączyć drukarkę, więc podłączam a wtedy cała instalacja sie cofa i pisze że sie nie zainstalowało

Mógłby mi ktoś podać jakiś sprawny plik dzięki któremu moja drukarakra będzie działać ?

Pozdrawiam

sterowników zawsze najpierw szukaj na stronie producenta…

zobacz:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=304535&

Witam

Jednak znalazłem płytkę po trzech próbach udało mi sie to zainstalować :roll:

Ale jest problem bo jak chce coś wydrukować np w world to jest coś takiego:

45213680pq7.th.png

Jakiś image writer, a mojej drukarki nie ma ?!

Pomocy, co mam zrobić, zależy mi na czasie … :slight_smile:

Pozdrawiam

sprawdź w panel sterowania --> drukarki i inny sprzęt ==> drukarki i faksy czy jest tam twoja drukarka

master of disaster , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Edytuj

Nie, niestety nie :frowning:

Jest tam tylko Microsoft Office Document Image Writer.

Co robić ??

Ps. Przy instalacji wyskoczyło jeszcze takie okienko (nie wiem czy ono było w składzie instalacji) i poprosiło o jakiś plik z cd ktrórego nie miałem, nazywał się on hpfmom09.hpl

Wcześniej instalowałem z tej płyty i było ok … :?

czyli jednak twoja drukarka nie jest zainstalowana

Gdy instaluję to zawsze wyskakuje okienko z przeglądaj i mam wskazać ścieżkę do pliku hpfmom09.hpl którego nigdzie nie mam !!

Proszę o pomoc i skąd mogę wziąć ten hpfmom09.hpl?!

Pozdrawiam

Jak ja miałem tą drukarkę to zawsze instalowałem ja tak ( ty najpierw kompletnie odinstaluj) Potem panel sterowania -> system menadżer urządzeń potem odnajdź drukarkę daj aktualizuj sterownik dalej dalej i niech automatycznie z płyty wyszuka potemodpali się sama instalacja już bez tego cyrku z wykrywaniem sprzętu a jak będzie pytanie która wersje pliku wybrać to pierwsza od góry :slight_smile:

hmm zrobiłem tak jak powiedziałeś i coś tam jest nie tak.

Ale dałem panel sterowania drukarki i faksy ppm dodaj drukarkę i wtedy pojawił się kreator, zaczął wyszukiwać, wszystko ok, i znowu wyskoczyło to okienko :-x #-o (z podaniem tego pliku co pisałem wcześniej) :?

Co robić ?!?!

Pomocy !