Hp deskjet 380 - nie mogę włączyć

Hejka. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. Mam drukarkę (ze skanerem, kopiarką) HP DESKJET 380. Problem jest taki, że ona działała, a teraz nie mogę jej uruchomić. Sprawdzałem ją podłączając pod inne gniazdko i nic. Diody się nie świecą, drukarka nie drukuje i nie działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło się stać? I co mogę zrobić?

A drukareczka podłączona do kompa?;> a może kabel USB nie działa, albo złącze w kompie? Sprawdź ewentualnie na innym kablu USB.

Nio tak, ale to nie ma chyba znaczenia. Bo w ogóle ona nie działa. Tak jakby nie działał, albo nie był podłączony kabel zasilania. Ona nie musi być podłączona do kompa żeby działać. Bo jakby nie była, a bym ją włączył to by się tylko dioda paliła, a nawet tego nie ma.

W pierwszym poście piszesz że diody sie świecą, w drugim że nie. To ja już nie wiem. Po 2 jak chcesz drukować to chyba musi mieć jakieś fizyczne połączenie z komputerem.

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta. [-X Wooolno i uważnie. Zauważysz (a może nie), że tam pisze, że się NIE świecą. W ogóle jej się nie da uruchomić, w ogóle nie działa. Co też napisałem, no chyba, że jestem pinokio i kłamie teraz :^o :stuck_out_tongue:

No rzeczywiście, nie zauważyłem nie. A ta drukareczka nowa czy stara jest?;>

Ona ma zaledwie jeden rok i 2 miesiące. Najgorsze, że już po gwarancji :frowning: I ona działała, wszystko było ok. Później brat chciał uruchomić ją i się już nie dało. Tak po prostu padła :twisted:

A zasilacz do tej drukarki masz “wyjmowalny” czy wbudowany w nią?

Pewnie się zasilacz spalił. Pożycz go od kogoś, i zobacz wtedy.

Sprawdzę. Zasilacz jest osobny, coś jak do XBOXA 360 albo do laptopa. Postaram się sprawdzić jakoś. Dziękuję za odpowiedzi.

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 1:59 został dopisany post przez jurasikpiotr

To był zasilacz. Rozkręciliśmy go i poruszało się bezpiecznikiem i jest ok :smiley: