HP dv51040ew - stan wstrzymania wyłącza klawiaturę

Laptop mam od wrześnie 2008 roku (szczegóły w podpisie poniżej postu). Od roku nie wyłączam go tylko zamykam pokrywę. W ten sposób przechodzę w stan wstrzymania. Po otwarciu go powrót do pracy zajmuje kilka sekund. Wszystko było ok do czasu. Od kilku tygodni co jakiś czas po wznowieniu pracy klawiatura nie reaguje na nic muszę wtedy restartować laptop za pomocą przycisku co się dzieje? To denerwujące, ponieważ włączam stan wstrzymania aby szybciej wrócić do pracy na nim, a muszę co jakiś czas go restartować

Używam Avira AntiVir Personal, Ad-Aware, SUPERAntiSpyware - tak więc co do wirusów i innych szkodników jestem w dużym stopniu pewny że ich nie mam.

edek_211 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przenoszę. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Witam, miałem podobny problem na dv2715nr , spróbuj kilkukrotnie włączyć i wyłączyć touchpad, po chwili klawiatura powinna ruszyć. Problem całkowicie ustąpił po odinstalowaniu sterowników do touchpad’a, mało z niego korzystam więc nie potrzebuję zaawansowanych opcji które dostarczał.

Pozdrawiam

hmm… zawsze po restarcie wyłączam kilka procesów których nie da się wyłączyć z Autostartu. Między iunnymi coś takiego:

Synaptics Pointing Device Helper

Ten proces jest związany z touch pad’em… być może przez to że go notorycznie wyłączam, mam takie problemy… Zrestartuję, zostawię ten proces w spokoju i zobaczymy :slight_smile:

W każdym bądź razie dzięki wielkie za pomoc

Dodane 07.07.2010 (Śr) 3:23

Jednak to nie to ;/ nie chcę odinstalowywać sterowników do touchpad’a bo w końcu to laptop… :slight_smile: między innymi dlatego go kupiłem że nie trzeba mieć przy sobie myszy żeby z niego korzystać.

Nadal po wznowieniu pracy (ze stanu wstrzymania) co jakiś czas pojawia się problem - klawiatura nie działa ;/