Hp DV6 6030EW

Witam serdecznie, mam do sprzedania multimedialny laptop HP DV6 6030ew. Laptopa używałem głównie do internetu, filmów oraz sporadycznie do gier (gram na padzie). Laptop ma rok i 4 miesiące, przedłużona gwarancja w komputroniku o dodatkowy rok, używany z podstawką chłodząca Targusa od nowości. Stan wizualny ocenię na 4+ sprzęt nosi normalne ślady użytkowania i ma kilka rysek na obudowie, do tego małe pęknięcie na głośniku co zupełnie nie wpływa na jego działanie. Wszystkie USB działają, nie ma problemów z dyskiem, touchpadem, głośnikami, matrycą i zawiasami. Klawiatura nie jest powycierana, każdy klawisz działa jak nowy. W laptopie jest dualboot czyli są dwa systemy operacyjne- Win 7 64 bit oraz Linux Ubuntu 12.10 z Gnome. Zdjęcia wyślę zainteresowanym na maila. Laptop jest bardzo wydajny- w takie gry jak Skyrim, Gta 4, Wiedźmin 2, League of Legends czy Just Cause 2 grałem bez żadnych problemów na wysokich detalach, bez problemu uruchomimy na nim nowsze produkcje w średnich detalach. Bateria po ubiciu procesów wytrzymuje ok 3h 27min oglądania filmów na minimalnym oświetleniu i dzwięku na słuchawkach. Zapraszam do kupna, cena do negocjacji to 2200zł. Na życzenie mogę dorzucić podstawkę chłodzącą.

Recenzja jak i specyfikacja tego modelu: http://laptopy.benchmark.pl/test-laptop … 030ew.html