Hp dv6700 C2D 2.5 4GB 320GB BD-ROM XPPro Vista + torba PILNE

Witam!

Posiadam na sprzedaż:

jedyny w swoim rodzaju, z wysokimi parametrami notebook

hp DV6899EV Special Edition / specjalne wydanie z limitowanej serii

Laptop jest używany, mam go od niecałych 3 lat, na tamte czasy był flagowym modelem serii Pavilion i podczas premiery kosztował ponad 4000zł. Posiada nawet napęd Blue-Ray – czego nawet nowe komputery mogą pozazdrościć. Laptop służył mi zawsze bardzo dobrze i nigdy nie było z nim żadnego problemu.

Komputer jest używany, ale jego stan wizualny oceniam na bardzo dobry z minusem (praktycznie brak śladów użytkowania - są co najwyżej drobne, nierzucające się w oczy, mało widoczne). Technicznie też wszystko w jak najlepszym porządku.

Komputer sprzedaję z jednego tylko powodu – dość pilnie potrzebny jest mi mniejszy – góra 13 calowy notebook, więc zależy mi na szybkiej sprzedaży.

Cena ewentualnie do negocjacji - tylko poważne oferty.

Z racji tego, że jest to delikatne urządzenie preferuję odbiór osobisty, istnieje wtedy możliwość dokładnego zapoznania się ze sprzętem i przetestowania go. Nie będzie też problemu z wysyłką kurierem.

Podsumowując:

Stan wizualny - bardzo dobry - .

Stan techniczny – wszystko pracuje idealnie, nigdy się nie zepsuł, nie był naprawiany, rozkręcany. Jedyną bolączką tego komputera (jak i całej serii Pavilion) jest bateria - trzyma około 5 minut.

Matryca jest w stanie idealnym, bez zarysowań.

W komplecie mam 2 płyty RECOVERY zgrane na DVD zaraz po zakupie.

Komputer posiada także licencję na Windowsa XP Professional - na spodzie komputera są dwie naklejki z kluczami do systemów: Vista Home Premium i XP Professional.

Zestaw zawiera:

  • laptop HP Pavilion DV6899EV

  • oryginalny zasilacz

  • 2 płyty DVD Recovery

  • płyta Windows XP Professional – oryginalna + książeczka – (na życzenie sterowniki do tego systemu), naklejka na spodzie komputera

  • pilot do obsługi laptopa

  • oryginalny pokrowiec

  • torba

dla osoby zainteresowanej mogę dodatkowo dołożyć napęd dyskietek USB (pomocny przy instalacji WinXP)

w przypadku odbioru osobistego - dla osoby chętnej - gratis drukarka hp deskjet 920c w stanie bardzo dobrym, puste kartridże.

Parametry techniczne:

Procesor Intel Core 2 Duo T9300 2.5GHz

Ekran Wielkość matrycy (cale) 15.4

Dysk twardy 320GB

Pamięć 4GB DDR2

Karta graficzna NVIDIA GeForce 8400M GS

Głośniki Wbudowane Altec Lansing

Mikrofon TAK

Komunikacja Karta sieciowa LAN 10/100BaseTX FastEthernet

Karta bezprzewodowa Intel Wireless WiFi Link 4965AGN - WI-FI (standardy obsługiwane) IEEE 802.11a/g/n

Modem 56K

Bluetooth TAK

Napęd Napęd optyczny Blue Ray Combo

Express Card/54 TAK

Express Card/34 TAK

Porty wejścia/wyjścia Słuchawkowe TAK

Mikrofonowe TAK

Wejście zasilania (DC-in) TAK

USB (sztuk) 3

Wideo analogowe VGA

Wideo cyfrowe HDMI

Port IEEE 1394 (Firewire) TAK

Wyjście S-Video out (NTSC/PAL) TAK

Czytnik kart pamięci SD, MMC, MS, MS Pro i xD

Kamera internetowa TAK

Zapraszam do kupna.

Kupujący na pewno będzie bardzo zadowolony

Cena: 1099zł

aukcja http://allegro.pl/show_item.php?item=1896092820