Hp dv9000 brak obrazu i restart

Witam tak na wstępie sorka że tu piszę podejżewam że nie powinienem no ale mniejsza z tym, mam pewien problem. Mam lapka wymienionego w temacie i dzieje się następująca rzecz po włączeniu go matryca nie odpala aa laptop tylko obruch wiatrakiem pochodzi kilka sek i się restartuje co może być tym spowodowane? Z góry dzięki wielkie

siema,

najprawdopodobniej znam przyczynę Twojego problemu, ponieważ brat również posiada model dv9000 i jego laptop lądował 3 razy na gwarancji…

Nie wiem czy wgłębiałeś się w temat, ale HP wypuścił na rynek serię DV9000 z wadliwą płytą główną. Możesz wymieniać na gwarancji ile razy chcesz płytę, ale niestety tylko na tą z wadliwej serii… Jest to kpina, jednak z autopsji wiem, że tak to właśnie wygląda… Jeśli jeszcze masz gwarancję, to korzystaj, jak będziesz miał problemy z reklamacją, wystarczy postraszyć rzecznikiem do praw konsumenta.

Więcej na temat wadliwej serii dv9000 znajdziesz w necie.

Pozdrawiam.

bercik95 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Dzięki wielkie tak właśnie podejrzewałem że to płyta niestety lapek został sprowadzony z USA na szczęście to nie mój. Ja mam pavilion ze2000 już 6 lat i żadnej naprawy:-) Poprawiłem post jeszcze raz dzięki pozdrawiam