HP envy d7 zawiesil sie podczas restartu

Witam

Przed wczoraj kupilem laptopa jak powyzej i pojawil sie problem. Dzisiaj podczas normalnego uruchamiania zauwazylem ze nie wszystkie programy na pasku zadan sie otworzyly razem z systemem. Postanowilem wiec go wylaczyc i wlaczyc. Niestety czynnosc taxnie zostala pomysnie wykonana poniewaz eknaz zostal na pozycji “trwa ponowne uruchamianie”. Jak wylaczam go przyciskiem to sie usypia a po ponownym powstaniu powraca znow na poprzedni ekran. Dodam ze laptop posiada windows 8 co mysle ze bedzie istotna informacja.

Czy wiecie jak go ponownie wlaczy i wylaczyc?

Wciskasz go raz czy trzymasz? Jeśli wciskasz raz, to spróbuj trzymać aż do wyłączenia urządzenia. Później wyjmij baterię odczekaj chwilę i włóż ponownie.

Pozdrawiam!

Tak zrobiłem tylko bez wyciągania baterii i działa poprawnie. Dzięki ;>

Ale co mogło mu się poszyć? coś mi się zdaje że w tym czasie (zanim go ponownie uruchomiłem) przeprowadzał konserwacje systemu. Czy mogło mieć to wpływ na zaburzenie poprawnego funkcjonowania? Dziwne, że w nowym czystym sprzęcie coś jest nie tak. ; / To jest właśnie najgorsze :wink:

Wszystkie aktualizacje zostały zainstalowane? Choć mam Windows 7, to również kiedyś nie wszystkie programy wystartowały z systemem, ale ubiłem proces explorer.exe w Menedżerze zadań i odpaliłem ponownie - wszystkie programy wróciły. Nie masz czym się przejmować - kupiłeś bardzo fajny sprzęt :smiley:

Pozdrawiam!

Wszystkie aktualizacja do systemu jak i do samego HP są na bieżąco pobierane i instalowane. Także nie jest to fajne jak coś sie pieprzy bez powodu “samo” :stuck_out_tongue: