HP F2100 drukuje/kseruje, ale skanować nie będzie


(Rakowiecki1) #1

Witam. Od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem HP 2100 kupionej za niecałe 100 zł na allegro. Byłem aż zaskoczony, że drukarka za tak małe pieniądze w ogóle się nie psuje. Niestety do dziś. Teraz zauważyłem, że nie chce mi skanować. Kilka dni temu robiłem sobie rutynowe porządki w kompie i poza kompem, ale już nie pierwszy raz i nie wydaje mi się żebym tym razem coś usunął. Drukarka drukuje, kseruje (kolor i czarny), ale za cholerę nie chce nic zeskanować. Zawsze sama tworzyła sobie folder przy skanowaniu w moich dokumentach "Moje zeskanowe obrazy", a teraz jak wciskam przycisk skanowania to samoistnie włącza mi się taki folder: http://i48.tinypic.com/21ni24g.jpg a drukarka milczy i ani ruszy. Jestem dosyć zielony w tych sprawa i nie mam pojęcia w czym jest problem.


(Xemidra) #2

U mnie przycisk do skanowanie nie działa w ogóle. Znaczy działa ale nic się nie dzieje po jego naciśnięciu.

Ściągnij oprogramowanie do drukarki ze strony HP i spróbuj coś zeskanować wykorzystując to oprogramowanie, jest tam odpowiednia funkcja.


(Rakowiecki1) #3

Przepraszam że dopiero tak późno odpisuje, ale zapomniałem podziękować. Faktycznie w ten sposób wszystko działa. Ciekawe co się nagle drukarce odwidziało, ale ważne że teraz śmiga.


(Xemidra) #4

Cieszę się, że mogłem pomóc.