HP F2180 czy F4180

Mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne i zastanawiam się pomiędzy HP F2180 a F4180,która jest według was lepsza?

Czym różnią się oba urządzenia? Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Troszkę lepsze parametry i czarna obudowa na wzór PSC 1510 ale dalej shitowe kardidze 21 i 22 skaner nieco lepszy ale ja różnicy nie widzę bo skanowałem na jednym i na drugim

o jakim modelu sie wypowiadałeś?

O F4180

pytaj o co chcesz bo mam bardzo dożo do czynienia z serią F :))

Ja mam 2180 i nie narzekam. Nie mam z nią problemów, a oryginalny atrament mam już kilka miesięcy i jeszcze mi się nie wyczerpał, a drukarka służy do normalnego drukowania w domu - nie drukuję na niej codziennie całych tomisk, tylko prace do szkoły, notatki i tym podobne. Do domowego użytku jak znalazł.

Ja mam F4180 i mogę z czystym sumieniem polecić niemam żadnych problemów

Ja mam F380 czyli poprzednika modelu F2180 i oryginalne tusze mam już 2lata i jeszcze zostało ok. 30%. Średnio drukuję 4-5razy w miesiącu. Ogólnie modeli HP Fxxxx nie polecam ze względu na małą pojemność pojemniczków z tuszem i wolny skaner.

A ja mam model F380 i jest naprawdę super! Tusze nie sa drogie i po kieszeniach się nie odczuwa ich wymiany :wink:

Przychylam się do opinii sido 1906.Również mogę ją polecić bo posiadam ją. :slight_smile: