HP F380 - czy opłaca się z Biedornki :P

Witajcie. Mam pytanie. Czy opłaca się kupić urządzenie 3w1 z Biedoronki (HP F380) za 199zł? Urządzenie ma służyć do domowego normalnego użytku. W necie widziałem po 200-250zł. Może ma ktoś ten sprzęcik i może coś o nim powiedzieć?

mam w domu drukarkę z serii F (hp F370) poza tym ze ma stosunkowo małe tusze ale jeśli nie chcesz drukować całych książek to spokojnie starczy :slight_smile:

jakość wydruku może nie powala na kolana ale jak za tą cenę jest nieźle napewno wystarcza do zastosowań domowych

wcześniej miałem drukarki epsona i cannona obie ze stałymi głowicami które często się brudziły, teraz niemam takiego problemu

skaner też jest dosyć szybki (2x szybszy od musteka kupionego 2 lata temu)

jako kopiarki możesz go używać bez konieczności włączania komputera, a czarne pola automatycznie wycinane w celu oszczędności tuszu

i co najważniejsze wszystkie podstawowe funkcje działają pod linuksem (drukowanie, skanowanie) więc jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

za tą cenę produkt wart polecenia

No niestety, zostałem wyprzedzony jednak znalazłem na wyższą cenę co prawda, ale sprzęcik HP OfficeJet 5610. Mam pytanko - czy to jest opłacalne za 400zł i czy menu jest po PL.