HP F380 / HP C3100 series - problem z instalacją

Witam.

Mój pierwszy post na tym forum i odrazu mam problem, heh. Nie tak dawno zrobiłem w końcu porządnego formata i postawilem na nowo Windowsa XP. W ubiegłym tygodniu postanowiłem zakupić drukarkę, mianowicie - HP F380, lecz w internecie istnieje też pod nazwą C3100 series.

Teraz opisze swój problem.

Postepowałem zgodnie z instrukcją, czyli wszystkie testy na drukowanie etc. zrobiłem - pozostało mi tylko podłączenie drukarki do komputera za pomocą kabla USB i zainstalowanie oprogramowania. Oczywiscie pomyślałem, że najpierw trzeba zainstalowac drukarke a poźniej oprogramowanie - jak pomyslałem tak zrobiłem. Oczywiscie po podłączeniu wyskakuje okieno w prawym dolnym rogu, ze znalazło nowy sprzet. Klikam w to i rozpoczyna się instalacja, najpierw instaluje się Wielofunkcyjne urzadzenie USB, potem skaner a na końcu drukarka, no i tutaj jest problem. Gdy drukarka się instaluje przebiega to zupełnie innaczej, o nic się nie pyta i na samym końcu wyskakuje powiadomienie :

3908coto.PNG

No i tutaj jest mój problem. O co chodzi? Próbowałem juz różnych rzeczy :

-instalowanie oprogramowania HP - nie znajduje drukarki

-instalowanie w Panelu Sterowania - ‘DODAJ DRUKARKĘ’ i drukowanie testowej strony - nic się nie dzieje

Może ktoś mi w końcu pomoże, mam taką nadzieje…

Pozdrawiam :slight_smile:

jaki masz system?

jeśli windows xp to z jakim service packiem?

XP Professional z Service Packiem 2