Hp F4180 Z Zasechł mi tusz!Pomocy

Witam!!

MAm drukarke HP zabrakło mi tuszu juz z poł roku temu a wtedy nie była mi potrzebna drukarka!!:)Teraz kiedy po prostu chce użyyć drukarki napełnilem ją tuszem ze strzykawki (takie są w strzykawkach tylko dziurke w pojemniku na tusz trzeba zrbobić) (wziąłem katridż i zrobiłem taką dziurke w katridżu strzykawką nagrzaną na swiecy) i tak se napełnialem drukarke zawsze wszystko było ok bo drukarke doładowaywalem zawsze co jakis 2 miechy i niegdy takiej pzrewrwy nie miala i nie zasechl mi tusz w pojemniku. Ale gdy dzis doladowalem nie chce sie drukowac! Jak na koniec katrizdu czyli tam gdzie sie drukuje naleje kropelke tuszu ze strzykawki i zaczne drukowac to tylko tyle wydrukuje ile ma ta kroplaa tak to potem juz niic nie drukuje.Pomocy jak zrobić zeby tusz w drukarce przestal byc zaschly i mi drukowało! !!

pomocz kartridż w ciepłej wodzie, są także specjalne płyty do rozpuszczania zaschniętego tuszu w dyszy kartridża, popytaj o to w sklepie komputerowym, jeżeli to nie pomoże, to będziesz musiał kupić nowy kartridż

jakub300 ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odbierz PW - pilne.

Dokładnie tak jak napisała osoba powyżej, z tym że trzeba moczyć ponad 24 godziny.

Jak nie masz tego płynu to może być woda destylowana - napełniasz cały kartridż wodą destylowaną po czym zanurzasz go w pojemniku z wodą destylowaną na 24 godziny. Po tym czasie odsysasz wodę ze środka przez dysze - bardzo powoli i najlepiej proces powtórzyć.

Po dwóch dobach powinien być jak nowy.