HP G6031EA - Sterowniki WiFi pod XP

(Paroxp) #1

Witam.

Zaraz pojawią się odpowiedzi takie jak "Wejdź na hp.com i znajdź sterowniki...". Tiaa, znalazłem sterowniki wymagane itd. jednak iż po instalacji nie zupełnie działają...

Chodzi mi tylko o sterownik Wirelessa by się bezprzewodowo podłączyć do internetu. Próbowałem się też dowiedzieć o samo urządzenie jednak że Everest za bardzo mi nie pomógł. Zdaje mi się iż wbudowane jest Broadcom 802.11g ale nie jestem pewien. To też pobierałem ale nie działało. Przedtem na Kubuntu działało bezprzewodowe połączenie. Domyślnie na windows Vista też. Ale w tym momencie potrzebuję XP...

Mógłbym zasiąść na Vista ale przez przypadek usunąłem te Domyślną partycję z plikami instalacji visty przy instalacji Linuxa, a niestety płyty Visty nie bootują się...

Proszę o pomoc bądź wskazanie już istniejącej "Działającej" odpowiedzi...

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

(Newton) #2

Miałem podobną sytuację na lapku siemensa gdzie po przejściu na xp, poza sterownikami do karty było jeszcze wymagane oprogramowanie do obsługi dodatkowych klawiszy funkcyjnych którymi należało uruchamiać wifi.

Możliwie iż u Ciebie sytuacja wygląda podobnie.

W moim przypadku producent nie udostępniał tej aplikacji dla windows xp więc pomogła wersja od innego modelu.