HP iPAQ 614c - czy warty swojej ceny?

Cześć. Czy ten palmtop HP iPAQ 614c opłaca się kupić? Czy w tej cenie może znajdę coś lepszego? Są gdzieś zdjęcia zrobione tym palmtopem?

jak chcesz poręczny smartfon z WM to nic lepszego nie znajdziesz raczej

Chodzi mi też o to by zdjęcia w miarę dobre wychodziły. Wiadomo, że nie będą jakiejś imponującej jakości, ale mam za dużą cyfrówkę żeby ją nosić ze sobą, a czasami są takie sytuacje że potrzebne jest użycie aparatu czy kamery. A właśnie w jakiej rozdzielczości ten HP nakręca filmy?

filmy kręci w rozdzielczości 176x144 px

hmm trochę mała rozdzielczość. A co lepiej kupić… tego HP czy Omnię? :slight_smile:

tak teraz przyszło mi na myśl jak zaproponowałeś omnie że HTC TyTN II też jest dobry, ale jeśli bym wybierać miał między np. tymi trzema bym brał chyba jednak Omnie, tylko nie wiem czy przypadkiem nie jest zbyt przereklamowana ale z funkcji na razie przewyższa pozostałe telefony, napisz czy bardziej chcesz telefon z możliwościami i palmtopa czy palmtopa z GSM

Chyba raczej coś jak Omnia czyli telefon z możliwościami palmtopa. I raczej wybiorę omnię, bo słyszałem, że ma nawet dobry aparat. Szukma jeszcze jakiś testów.