HP napełnianie tuszy opłacalne?

Witam

Moja drukarka to hp F2280. Teraz mam pytanie, chciałbym sobie napełniać tusz Takim wynalazkiem. Używa ktoś tego? Szkodzi to drukarce? Opłaca się w ogóle? Jak jakość drukowania?

Pozdrawiam

Drukarce nie szkodzi(przynajmniej mojej), też mam model F2280 i tusze są ok, cenowo zdecydowanie się opłaca, jeśli chodzi o jakość to jest dobra(nie ma fajerwerków, ale zawsze). Jeśli nie planujesz zdjęć drukować, tylko dokumenty, to brałbym w ciemno :smiley:

Jak napełniasz pojemnik tuszem, to pokazuje Ci jako pełny czy pusty?

Zależy, czasami pełny czasami pusty :smiley: Ja nie patrze na wskaźniki z oprogramowania HP jak się skończy to przestaje drukować i wtedy napełniam.

Jeśli już robić zapasy to większe :stuck_out_tongue: a na poważnie, ja kupiłem atrament w takim dużym 20kg zbiorniku. Dużo drukuje w biurze i w domu przez co jak kupuje to od razu większe ilości bo taniej wychodzi. Jak masz odpowiednie warunki do przechowywania w domu (gł. temp) możesz kupić od razu większy.

No dla biur niezła opcja. Ale dla mnie ucznia nie za bardzo, raczej aż 20 kg nie potrzebuje, zupy nie będę z tego gotować :smiley: