HP OfficeJet Pro 6970 warto czy szukać dalej?

Qrcze, zafixowałem się na ustawieniach drukarki i szukam…
BRW9CD21E5E4819

Czyli zainstalowane poprawnie. Co prawda nie zaszkodzi odinstalować ją całkowicie, pobrać najnowsze sterowniki ze strony producenta i zainstalować jeszcze raz. Chyba nie mam więcej pomysłów. Te drukarki po przedłużeniu na stronie maiły 3 lata gwarancji. Łapiesz się?

Tylko trzeba zarejestrować w ciągu 30 dni od zakupu.

Tak. Ale jeżeli sprzedawca poinformował przy sprzedaży o takiej możliwości to jest szansa że to zrobił.

Mnie nie informował na pudełku było wielkimi literami, a podspodem wielkiego napisu przedłuż gwarancję na 3 lata, ze w ciągu 30 dni od zakupu.

Ten Brother ma już 6 lat. Sterowniki usunąłem i zainstalowałem ponownie, bez efektu.
Wracam więc do pytania o HP z tytułu posta - warto czy wybrać jakiś inny sprzęt (dwustronny skaner, praca po WIFI/Ethernet)?

Nie, nie warto. W tej kwocie nie znajdziesz urządzenia taniego w eksploatacji, a jednocześnie niezawodnego. Pomyśl nad innym sposobem podłączenia obecnej drukarki, albo dołóż do HP OJ PRO 7740.

Czy ta 7740 ma coś lepiej od 6970 czy jest po prostu nowszą konstrukcją?

Jest nowsza, mniej awaryjna i materiały eksploatacyjne są o wiele lepsze. HP OJ PRO 6970 szybko pada przy stosowaniu zamienników.

A mógłbyś polecić jakiś sprzęt o takiej samej funkcjonalności ale nie HP?