HP Pavilion 17-e019dx do 2000 zl

Witam komputera będę używał do przeglądania internetu , czasami zdjęcia i filmy - nie interesują mnie gry. 

Poszukuje komputera do 2000 zl, z sytsemem operacyjnym windows 8 lub 7.

Chciałbym mieć matryce 17 calowa.

Znalazłem coś takiego:

 http://www.komputronik.pl/product/233852/Elektronika/Komputery/HP_Pavilion_17_e019dx.html?gclid=CPGmr-vlzsECFVHMtAodNFkArQ&gclsrc=aw.ds

 

Czy możecie mi doradzić czy to jest dobry wybór. Czy lepiej dolożyc kilka zlotych i mieć procesor I5.

Z góry dzięki.

HP Pavilion niezmiennie cieszy się sławą swoich poprzedników które notorycznie ulegały uszkodzeniu. Ja bym podziękował.

 

Dell Inspiron 5748 (najlepsza gwarancja)

Lenovo G710

Samsung 350E7C (matowa matryca)

 Dziękuję za odpowiedz , właśnie tego troszkę się boje - naczytałem się na internecie złych opinii o Hp Pavilion , i dlatego przyszedłem z prośba o pomoc do was.- dziękuje za odpowiedz.

Jeżeli ktoś jeszcze mógłby wyrazić swoją opinie, oraz wytypować modele, godne uwagi, to byłbym wdzięczny.

Oczywiście 17" w tym przedziale poza większą matrycą i jej rozdzielczością dużo więcej nie oferują także od względem wykonania itp. To poziom 600USD.

Chyba zdecyduje się na Samsunga mam już jednego R580 ładnych parę lat i nic się nie dzieje , może i następny będzie dobrze chodził.

Dziękuję jeszcze raz.