HP Pavilion 17-e019dx do 2000 zl

(Traderalan) #1

Witam komputera będę używał do przeglądania internetu , czasami zdjęcia i filmy - nie interesują mnie gry. 

Poszukuje komputera do 2000 zl, z sytsemem operacyjnym windows 8 lub 7.

Chciałbym mieć matryce 17 calowa.

Znalazłem coś takiego:

http://www.komputronik.pl/product/233852/Elektronika/Komputery/HP_Pavilion_17_e019dx.html?gclid=CPGmr-vlzsECFVHMtAodNFkArQ&gclsrc=aw.ds

Czy możecie mi doradzić czy to jest dobry wybór. Czy lepiej dolożyc kilka zlotych i mieć procesor I5.

Z góry dzięki.

(FXJ) #2

HP Pavilion niezmiennie cieszy się sławą swoich poprzedników które notorycznie ulegały uszkodzeniu. Ja bym podziękował.

Dell Inspiron 5748 (najlepsza gwarancja)

Lenovo G710

Samsung 350E7C (matowa matryca)

(Traderalan) #3

Dziękuję za odpowiedz , właśnie tego troszkę się boje - naczytałem się na internecie złych opinii o Hp Pavilion , i dlatego przyszedłem z prośba o pomoc do was.- dziękuje za odpowiedz.

Jeżeli ktoś jeszcze mógłby wyrazić swoją opinie, oraz wytypować modele, godne uwagi, to byłbym wdzięczny.

(FXJ) #4

Oczywiście 17" w tym przedziale poza większą matrycą i jej rozdzielczością dużo więcej nie oferują także od względem wykonania itp. To poziom 600USD.

(Traderalan) #5

Chyba zdecyduje się na Samsunga mam już jednego R580 ładnych parę lat i nic się nie dzieje , może i następny będzie dobrze chodził.

Dziękuję jeszcze raz.