[HP Pavilion dv6000][XP] Wireless nie działa

Witam.

Mam notebooka HP Pavilion dv6000 z Microsoft Windows XP Home Edition i nie działa mi Wireless i Bluetooth. Każe mi sprawdzić menadżera urządzeń, a w nim nic nie ma ;/ Zainstalowałem sterownik na nowo i też nic ;/ Co zrobić, by odpaliły??

:smiley: Ja również jestem posiadaczem hp pavilion. Standardowo miałem Viste i na początku ją przeinstalowałem na XP… i lipa :? . Pod XP niema wszystkich sterów. Na stonce hp w zasdadzie ich niema. Istnieją jakieś nieoficjalne, lecz działanie ich nie jest na 100% pewne. Zainstalowałem z powrotem Viste i dostosowałem ją do awoich potrzeb. Nawet przez mareche miesięcy jej użytkowania podpasowała mi i nie jest tak źle! Z pocztątku będzie trudno z nią żyć ale poźniej będzie :smiley: OK!

:smiley: Ja również jestem posiadaczem hp pavilion. Standardowo miałem Viste i na początku ją przeinstalowałem na XP… i lipa :? . Pod XP niema wszystkich sterów. Na stonce hp w zasdadzie ich niema. Istnieją jakieś nieoficjalne, lecz działanie ich nie jest na 100% pewne. Zainstalowałem z powrotem Viste i dostosowałem ją do awoich potrzeb. Nawet przez pare miesięcy jej użytkowania podpasowała mi i nie jest tak źle! Z pocztątku będzie trudno z nią żyć ale poźniej będzie :smiley: OK!

To nie jest mój osobisty komputer, więc Visty nie mogę zainstalować, chodź by zainstalował, ale nie mogę.

>> Skasuj post, bo 2 napisałeś

Wpierw zainstaluj sterowniki do karty sieciowej, następnie wejdź w START>URUCHOM>“services.msc” i poszukaj “konfiguracja zerowa sieci bezprzewodowej” i uruchom :>

Vicuss , co do Bluetooth, to miałeś jakieś oprogramowanie do niego?? Jeśli nie, to zainstaluj BlueSoleil (trial).