Hp Pavilion Dv9000 ekran problem

witam czytajcei opis pod filmem

http://www.youtube.com/watch?v=5_63VJS-B1Q

Spróbuj podłączyć laptopa pod zewnętrzny monitor lub telewizor i zobacz jak wygląda odwzorowanie kolorów. Jeżeli to wina matrycy czeka Cię wydatek ok. 400 zł oczywiście za nowa bo kupowanie używanych to loteria a sprzedający często piszą bzdury by tylko się pozbyć towaru a potem odpowiadają jak coś nie tak “u mnie nie było problemu”…

Wlasnie zadzwonilem do sprzedajacego tego laptop dowiedzialem sie ze laptopy Hp maja to do siebie ze sie grzeja mam plyte chlodzaca ale jej nie uzywalem napisal ze to problem ze stykiem karty graficznej ktory sie wytapia serwis to jakos naprawi

kamil642 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Na gwarancji jest? Jak tak, to trzeba będzie reklamować, bo za wiele nie zdziałamy, wszystko jest mocno zabudowane i rozkręcenie przez niedoświadczonego użytkownika może przynieść jeszcze więcej szkody.

Kolego trochę sprzedająci chyba ci “żeni kit” mam już w swoich rękach 3 lapka HP, miałem nx6000 coś tam, mam nx7300 (2006 rok) i teraz Probook 4320s (2011) i takich dolegliwości nie miałem nigdy. Sprawdź podłaczając kompa pod zewnętrzny monitor, jak to się pojawi to problem jest z kartą grafiki, może się przegrzewa.

krisp , bo jakbyś się interesował wszystko wiedząca alfo i omego, tylko z laptopami DV, czyli serią Pavilion jest taki problem. Niestety prawda jest taka, że HP nie ma już tak porządnych, nie do zarżnięcia laptopów co kiedyś.

Po mojemu kupić Paviliona to jest jedna z większych głupot jaką można popełnić.

kamil642 , wychodzi na to, że problem jest albo z układem GPU, albo matrycą(innej możliwości raczej nie ma) i niestety musisz się liczyć, że popłyniesz 400 złotych jak nie więcej za naprawę. Na Twoim miejscu sprzedałbym tego laptopa i kupił innego, bo niestety z tym może być tak, że będzie to niepierwsza wizyta w serwisie z tym laptopem, bo niestety Paviliony mają dużą awaryjność.