Hp Pavilion G6-1312ew problem z stacją dysków

Witam, mam następujący problem ze stacją dysków: Mój komputer jej nie widzi, w menedżerze urządzeń się pojawia ale z wykrzyknikiem co znaczy że nie ma do niej sterowników zainstalowanych. Pomyślałem sobie ok, przeinstaluje system i dopiero zacznę zajmować się sterownikami bo i tak miałem to już zrobić żeby pozmieniać rozmiary partycji. Ustawiam bootowanie na: Internal CD/DVD ROM Drive i… nic. Bios jakby nie odebrał tej wiadomości i nawet nie reaguje, normalnie uruchamia mi się windows z dysku twardego. Szukałem sterowników i nie mogę znaleźć, jednak wydaje mi się że BIOS powinien zareagować bez nich… No ale nic, może sterowniki pomogą… Szukam wszędzie i nie mogę znaleźć, na hp.com tez nie widzę nigdzie, proszę o pomoc bo już nie mam siły do tego…

Info o komputerze:

http://wklej.org/id/867993/

Zgadza się! Napęd optyczny powinien zastartować spod BIOSu (jesli 1st jest CD-ROM), z płytą instalacyjną systemu, jednak pod małym warunkiem! Napęd (i płyta!) musi być sprawny! Tymczasem nie masz takiej pewności. Ten znaczek żółty (wykrzyknik) w Menadżerze Urządzeń może świadczyć nie tylko o braku sterownika, ale też o uszkodzeniu napędu.