HP pavilion G6-2254CA i problem ze sterownikami Karty Graf

Witam , od około miesiąca mam problem z sterownikami przy laptopie  (HP Pavilion g6)  , otóż  gdy zainstaluje sterowniki pobrane ze strony producenta po dniu , dwóch te sterowniki się psują (?)  , komputer nieziemsko zamula , oczywiście nie mogę żadnej gry włączyć ,  pomaga odinstalowanie i zainstalowanie sterowników na nowo , ale oczywiście to jest bezsensu bym musiał to robić co 1-2 dni , więc szukam pomocy ponieważ już zaczyna mnie to poważnie denerwować , gdy czasem otworze laptopa a sterowniki nie działają , z góry dziękuje za pomoc 

oko29, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

  • HP Pavilion g6… i co dalej? Dokładny model!

  • Sterowniki pobrane ze strony producenta, ale producenta czego? Laptopa, czy np. karty graficznej?

  • System Windows 8, ilu bitowy? 32 czy 64?

  • Skąd wiesz, że sterowniki nie działają? Sprawdź, co widać w systemowym Menadżerze Urządzeń (wykrzykniki, pytajniki). 

 

HP pavilion G6-2254CA jeżeli chodzi  o to 

sterowniki pobrane ze stron Amd  , 

Win 8 64 bit 

Podczas przesuwania okienek przycina, nie w Menadżerze nie ma wykrzyknika ani nawet żadnej informacji że nie działa, sam myślałem że będzie.

Uważam, że powinieneś odinstalować w Menadżerze Urządzeń obecne sterowniki kart graficznych i pobrać oraz zainstalować te ze strony firmowej laptopa, dla obu kart graficznych, tj. Intel i AMD (w tej kolejności): http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4132&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lang=&product=5341452#N412 Pozycja Driver-Graphics.

Tak zrobie i dam znać niedługo czy pomogło , z góry dzięki za pomoc.

Jeżeli jest to komputer z dwoma kartami to:

Nie możesz instalowac sterownika ze strony AMD tylko HP

Naipierw Intel HD i dopiero AMD ze strony HP

Niestety nie zanam sie na HP - wiem jak to sie robi w LENOVO (tam jest takie cos jak Lenovo Energy Management) co steruje kartami